לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים לדתיים

 

צימרים יוקרתיים לדתיים

רוב הצימרים בצפון הארץ מותאמים לאירוח תיירים דתיים ושומרי המסורת. כדי להתאים צימר לחופשה המותאמת לציבור הדתיים, חייבים להתקיים במתחם מספר תנאים: הפרטיות המלאה. קהל הנופשים הדתיים מחפש צימרים עם מתחמים פרטיים, מגודרים ומבודדים. הדרישה הזאת נובעת מעצם המהות של אירוח זוגות ומשפחות דתיים, אשר נמנעים מחשיפה בפני זרים ושכנים במתחם. החשיבות של הפרטיות במתחם מועצמת אף יותר כאשר מדובר בחופשה רומנטית של זוג דתי. נושא הפרטיות הכרחי בצימרים אשר מאובזרים בבריכת שחיה או מתקן ג'קוזי ספא. במקרים אלה יעדיפו זוגות דתיים מתחם עם בריכת שחיה פרטית וג'קוזי ספא אישי, הממוקמים במתחם אישי של היחידה בפרטיות מלאה.

התנאי הנוסף להתאמת צימר לאירוח ציבור דתי הוא ציוד נדרש בתוך הצימר. חשוב שבצימר יוקרתי לדתיים יהיו מיחם, כלים חד פעמיים ופלטה לשבת. כאשר מוגשת ארוחת בוקר בצימר, ההקפדה על כשרות היא חובה. צימרים לדתיים ממוקמים בישובים עם בית כנסת פעיל. כאשר מדובר בישוב גדול, חשוב שבית כנסת יהיה ממוקם בקרבת המקום, במרחק הליכה קצר מהצימר. ציבור נופשים דתיים ושומרי המסורת יעדיפו לנפוש בצימר השוכן בישוב דתי.

כך יוכלו הנופשים הדתיים לקיים חופשה על פי דרישות ההלכה ללא הפרעה של שכנים חילונים, אשר מפעילים מוזיקה בשבת. במתחמי אירוח המותאמים לקהל דתי מקפידים על שמירת שבת. בצימרים אלה לא מפעילים בר-בי-קיו במהלך השבת, אין תנועת המכוניות ולא מדליקים טלוויזיה או אבזור טכני. בנוסף, בצימרים יוקרתיים לדתיים מותקן שעון שבת וממוקמת מיטה יהודית. צימרים יוקרתיים למשפחות דתיות  מאופיינים במרחבי פנים וחוץ גדולים וחדר שינה נוסף בנוסף לחלל המרכזי לאירוח ילדים.

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 107 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות