לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים בצפון למשפחות

 

צימרים בצפון למשפחות

אם בעבר נחשב צימר כפתרון מושלם לחופשה זוגית רומנטית, הרי בתקופה אחרונה יותר ויותר משפחות מגלות את נפלאות של החופשה המשפחתית בצימר. ישנם סגנונות שונים של צימרים משפחתיים בצפון ולכל סוג איכויות משלו. רוב הצימרים למשפחות בצפון מציעים מספר מצומצם של סוויטות אירוח – בין 2 ועד 5. כאשר החופשה המשפחתית שלכם מורכבת מכמה זוגות עם ילדים, מומלץ למצוא מתחם עם מספר מתאים של יחידות לשכור אותו באופן מלא. כך תוכלו ליצור פרטיות מלאה לחופשתכם ולהימנע מהפרעות של האורחים השוכנים בצימר ליד. במקרים אחרים, מציעים מתחמי אירוח מספר רב של יחידות. מתחמים אלה מתאימים במיוחד כאשר מדובר בחופשה רבת משתתפים או חגיגת אירוע משפחתי אליו הוזמנו גם קרובים רחוקים.

אם החופשה המשפחתית שלכם כוללת רק אתכם ואת ילדכם – יחידה אחת במתחם גדול ומרווח תספיק. חפשו מתחם צימרים עם יחידות הממוקמות רחוק מהשנייה כדי להבטיח פרטיות לצימר שלכם. בדקו כי קיים מתחם חוץ פרטי השייך רק לכם – חצר או מרפסת רחבה. אם הפרטיות חשובה לכם – אל תתביישו לשאול את בעלי המקום כבר בטלפון האם החצר הפרטית של הצימר חשופה בפני האורחים האחרים. ישנם צימרים למשפחות בצפון המציעות רק סוויטה אחת במתחם. במקרים אלה מדובר בסוויטה רחבת ידיים הכוללת לפחות חדר שינה אחד וסלון משותף. אם מספר הילדים עולה על אחד, חשוב לבחור בצימר שיש בו גלריית שינה לילדים או חדר נפרד. כאשר אתם יוצאים לצפון עם כל המשפחה, חשוב לתכנן מראש כל פרט. איפה תוכלו? במה תעסיקו את הקטנים? אילו פעילויות חוץ יעניינו את כל בני המשפחה? אם אתם מעוניינים לבשל בתוך הצימר כדאי לבדוק עם בעל המקום האם הבישול מותר והאם ישנו בצימר אבזור מתאים.

במקרים רבים צימרים בצפון למשפחות מציעים שטח בישול נפרד – בתוך מבנה סגור או כמטבחון חוץ. אם התעסקות בבישול לא כלולה בתכנית החופשה, בררו מראש האם מוגשת ארוחת בוקר במתחם הצימרים. ברוב המתחמים הגדולים (מעל ארבע יחידות) ממוקם בית קפה או חדר סעודה בו תוכלו לסעוד את הארוחה. בצימרים נוספים הארוחה מוגשת בתוך היחידה או בחצר הפרטית. ומה לגבי ארוחות ערב? בטח תרצו לשלב את הארוחה עם בילוי ערב. הכירו את אזור הצימר שלכם מראש ומומלץ להזמין מסעדה מראש. בצימרים רבים ידאגו להמליץ ואף להזמין עבורכם מקום במסעדה או לדאוג למשלוח אל תוך היחידה.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 76 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות