לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עד 900 ש"ח ללילה בסופ"ש

 

צימרים עד 900 ש"ח ללילה בסופ"ש

מתכננים חופשה נוחה ונעימה בסביבת הטבע עם שלל פינוקים ואטרקציות אבל התקציב לא מאפשר בזבוז מיותר והשקעה תקציבית גבוהה? במיוחד בשבילכם אתר בורדו מציג מגוון צימרים איכותיים עד 900 ₪ ללילה בסופ"ש. צימרים עד 900 ₪ ללילה בסופ"ש עשויים להיות פתרון אולטימטיבי לחופשה חסכונית ומספקת. ואומנם, קיימים צימרים רבים אשר לא מספקים תנאים נאותים לחופשה איכותית. על כך, על האורחים להיזהר ולבדוק היטב מה הם תנאיי האירוח בצימרים אלה ומה רמת האיכות והשרות שצימרים אלה מספקים.

באתר בורדו תמצאו צימרים במחירים ידידותיים, אשר עברו בדיקה קפדנית על ידי אש צוות האתר ונמצאו מתאימים לחופשה איכותית. התמחור של הצימר נעשה על ידי המארח אשר מעריך את המתחם על פי שיקולים פרטיים. ואומנם, ישנם קריטריונים נוספים המשפיעים על המחיר. ככל שמחיר גבוה יותר כך עולה רמת האבזור והאטרקציות אשר מוצעים לאורחים. לכן, גם בתחום המחירים הנמוכים כדאי להשקיע ולבחור בצימר במחיר שלא פחות מ600 ₪ ללילה. צימרים במחירים פחות מאלה שווים ברמתם לחדרי אירוח פשוטים ולא מספקים חוויה של יוקרה. רמת האיכות הנדרשת לחופשה יוקרתית מתבטאת בתחום האבזור, הניקיון, הפרטיות וטיפוח סביבת החוץ.

על מתחם הצימר להיות נקי במיוחד ולשמור על איכות וניקיון במוצרי טואלטיקה והטיפוח. האבזור צריך להיות חדש ומתפקד ללא תקלות והזנחה. הריהוט בצימר צריך להיות נוח ובטיחותי ללא שחיקה ובלאי. מרחב של חלל הפנים הסטנדרטי הוא 40 מ"ר. אם חלל הפנים בצימר קטן יותר מ35 מ"ר, התחושה בפנים תהיה צפופה, עמוסה וחונקת אשר יהרוס את האווירה של חופש ונינוחות לאורחים. יחידת אירוח מאובזרת ברוב הצימרים במרפסת חוץ, כאשר הצימר ממוקם מעל בית המארחים או חצר פרטית עם פינות ישיבה. המרפסת או החצר מהווים סביבת חוץ טבעית ומוקפים בשלל צמחיה פורחת. במתחם החוץ של צימר איכותי תמצאו שולחן פיקניק, פינות ישיבה, ערסל או נדנדה, עמדת בר-בי-קיו ולפעמים ג'קוזי ספא. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 14 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי