לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים בגליל עליון

 

צימרים בגליל עליון

בין שלל הצימרים הפזורים ברחבי ישראל, הצימרים הממוקמים בצפונה של הארץ בכלל ובגליל העליון בפרט, נחשבים למועדפים על-ידי רבים. צימרים בגליל העליון מושכים אליהם מבקרים רבים משום שאזור זה מציע לתייר נופים מרהיבים לצד אטרקציות ומגוון טיולי שטח. האטרקציות הרבות, כמו גם היישובים הכפריים המבודדים, הביאו לשיא את הביקוש לצימרים באזור זה. 


הגליל העליון הוא חבל הארץ הצפוני ביותר בישראל. גבולותיו הם הים במערב, בקעת בית הכרם בדרום, עמק החולה במזרח וגבול הלבנון בצפון. בין שלל אזורי התיירות בישראל, מהווה הגליל העליון מוקד תיירותי מרכזי וחשוב. יופיו של הגליל העליון מושך לאזור מטיילים רבים וריבוי המטיילים מביא להתפתחותן של אפשרויות הבילוי והלינה בו.

צימרים בגליל העליון מספקים לתייר את חוויית הבילוי המושלמת. ראשית, צימרים בגליל העליון, מאפשרים מנוחה שקטה לצד נוף מהמם שמשתרע לנגד עינינו המתפעמות לאורך כל החופשה. שנית, הגליל העליון מאפשר מגוון של טיולי שטח שניתן לבצע ברגל, באופניים, על גבי סוסים או ברכבי שטח. החרמון, רמת הגולן ונחלי הצפון מציעים אטרקציות רבות למבקר ומשום כך חופשת צימרים בגליל העליון מספקת, למשל, הזדמנות מעולה למבקשים לערוך שייט קיאקים בירדן ההררי.

המגוון הגדול של צימרים בגליל העליון, מאפשר חופשה המתאימה לזוגות, משפחות או יחידים. כך, לדוגמה, אפשר למצוא צימרים בגליל העליון המתאימים לזוגות המחפשים מקום שקט ומבודד ואף צימרים אחרים המותאמים לחופשה משפחתית ומציעים בריכה צמודה ומשחקים לילדים.     
קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 54 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות