לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם ג'קוזי ספא

 

צימרים עם ג'קוזי ספא

צימרים עם ג'קוזי ספא - לא רק פינוק אלא חוויה מרגיעה, מרפאה ומשחררת.
כבר שנים רבות צימרים עם ג'קוזי ספא זוכים לפופולאריות רבה בקרב חובבי חופשות יוקרה, ויש לכך סיבה מצוינת: ג'קוזי ספא מספק למתרחצים בו שפע של איכויות, ביניהן תחושות התרגעות והתרעננות,  הנאה גופנית, ולעיתים אף  שחרור שרירים תפוסים.

לכן, הרחצה בג'קוזי ספא, עם כל חוויות הבריאות, הפינוק, ההירגעות וההתחדשות שהיא מעניקה, הפכה עבור רבים מאורחי הצימרים לחלק טבעי מהחופשה.

ומכוון שג'קוזי ספא נחשב למתקן מבוקש, כיום אפשר למצוא אותו כמעט בכל צימר יוקרתי, בין אם הוא ממוקם במתחם המשותף ובין אם ניצב בשטח פרטי של יחידת אירוח. ג'קוזי ספא יכול להיות מוצב הן בשטח פתוח, עם או בלי קירוי הניתן להסרה, או תחת פרגולה, או בחלל סגור עם קירוי קבוע.

מהו ג'קוזי ספא


בניגוד לג'קוזי רגיל, בו צריך להחליף מים כאשר התקררו, בג'קוזי ספא המים נשארים חמים לאורך כל הביקור של האורחים. המתקן מתנקה ומים בו מתחלפים במהלך הניקיון של הצימר לאחר שהאורחים עוזבים. הזרמים (הנקראים לעיתים ג'טים) בג'קוזי ספא חזקים יותר מאלה שבג'קוזי רגיל, כך שחוויית הרחצה בו עוצמתית יותר. מתקני ג'קוזי ספא מודרניים מאובזרים בשלל אפשרויות לשינוי עוצמה וכיוון הזרמים וטמפרטורה של המים. ברבים מהם מותקנת מערכת תאורה מיוחדת.

ג'קוזי ספא בצימרים


בצימרים מסוימים מציעים ג'קוזי ספא גם באופן פרטי, ובאחרים ג'קוזי ספא ממוקם בתוך מתחם משותף – במרכז ספא או בחצר המרכזית. מתקני ג'קוזי ספא משתנים אחד מהשני לפי הגודל, העוצמה של הזרמים, המראה ואופציות תפעול, אך כולם, ללא יוצא מן הכלל, מסוגלים לשפר הרגשה פיזית ולהזרים אל גוף שפע של אנרגיות.

בדרך כלל, כאשר ג'קוזי ספא נמצא במתחם המשותף של יחידות האירוח במתחם הצימר, הוא מתאפיין במידות גדולות כדי להתאים לקבוצת אורחים המתרחצים בו בו זמנית. ג'קוזי ספא פרטי, לעומת זאת, מיועד לזוג או למשפחה אחת, ולכן מידותיו קטנות יותר. במתחמי צימרים שבהם ג'קוזי ספא ממוקם במרכז ספא הוא מתפקד כחלק ממתקני הספא הנוספים (כמו בריכת שחיה, סאונה יבשה, חדרי עיסוי ועוד).

סוגי ג'קוזי ספא שנמצאים בשימוש בצימרים יוקרתיים


רוב הצימרים מאובזרים בדגם הסטנדרטי של ג'קוזי ספא – אמבט מלבני או מרובע עם דפנות פלסטיק גבוהות בצבע כחול וכפתורי ניהול שממוקמים בשוליים. ואומנם, קיימות גם דגמים אחרים, מוכרים פחות. כך למשל, בשנים אחרונות החלו להתקין בצימרים ג'קוזי ספא סופט טאב – העשויים בצורה עגולה מחומר מתנפח. הישיבה בג'קוזי ספוט טאב רכה, ולכן נעימה במיוחד.

בריכות זרמים, שגם הן הפכו לפופולאריות בזמן האחרון, מהוות סוג נוסף של ג'קוזי ספא. מדובר במבנה רחב מלבני, מרווח הרבה יותר מאשר ג'קוזי ספא סטנדרטי, בעל מערכת ג'טים חזקה, אשר משלב איכויות של בריכת שחיה עם איכויות של ג'קוזי.

הסוג המבוקש במיוחד של ג'קוזי ספא הינו ג'קוזי האט טאב, הבנוי מעץ טבעי במקום חומר פלסטי. בדרך כלל, ג'קוזי האט טאב ממוקם בתוך אזור טבעי, מתחת לעצים, ומספק חוויית רחצה יוצאת דופן, המשלבת ניחוחות ומראות הטבע.    

 
קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 90 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות