לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים המקבלים כלבים

 

צימרים המקבלים כלבים

רוב הצימרים היוקרתיים לא מאפשרים הכנסת חיות מחמד אל שטח המתחם. לכן, צימרים אשר מאפשרים אירוח עם כלבים פופולאריים במיוחד בקרב אוהבי החיות. ישנם אורחים, אשר לא יכולים להשאיר חיות מחמד כאשר יוצאים לחופשה וזאת מסיבות רבות: חלקם מחוברים לחיות מחמד באופן רגשי ורוצים לבלות איתם את ימי החופשה. לאחרים אין אפשרות להשאיר כלב בבית מסיבות טכניות. כך או אחרת, אם יש לכם חבר על ארבע – תרצו לארגן לו תנאים אופטימאליים במתחם הצימר.

צימרים המקבלים כלבים ממוקמים במתחמים מבודדים ומגודרים, המבטיחים את הבטיחות של הכלב ומאפשרים פרטיות ללא הפרעות לכלב, לבעליו ולאורחים נוספים המתארחים במתחם. מתחמים אשר מאפשרים הכנסת כלבים לתוך שטח הצימר, מכילים בדרך כלל שטח חוץ גדול ומרווח, המאובזר במדשאות גדולות וצמחיה ירוקה. 
ייתכן כי תרצו לצאת עם כלבכם לטיול רגלי, לכן כדאי לבדוק האם קיימים מסלולי טיול בקרבת הצימר. בצימרים המותאמים לחיות מחמד ישנו שטח מיוחד, נוח ומוצל, בו ניתן להשאיר את הכלב.

בדרך כלל, צימר המקבל כלבים ממוקם על קרקע בצמוד לחצר גדולה פרטית. אם הכלב שלכם קטן, תרצו להכניס אותו אל תוך הסוויטה. בצימרים עם אפשרות אירוח עם חית מחמד לרוב ניתן להכניס כלב אל היחידה אלא אם כן מדובר בכלב גדול אשר עלול לגרום נזק לריהוט ואבזור הצימר. בכל מקרה, כאשר מדובר באורח "על ארבע", כדאי לשמור על ניקיון הצימר ולבדוק אשר כלב נמצא במצב רוח רגוע ושקט. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 18 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי