לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים

 

צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים הם צימרים המשתייכים ל"עשירון העליון" של ענף הצימרים בישראל. בדרך כלל, מדובר בצימרים המציעים את הפינוק האופטימאלי עבור תייר המחפש את סגנון החופשה הכפרי. פינוק זה כולל אבזור ברמה גבוהה ביותר, מיקום מעולה ומגוון של תנאים נוספים, כמו בריכה, ג'קוזי, טיפולי ספא וכדומה. יש לציין כי צימרים יוקרתיים נחשבים כיום לאופציית החופשה המועדפת על ישראלים רבים, משום שפרט לתנאים הייחודיים, שהות בצימרים אלו אינה דורשת הוצאה כספית שקשה לעמוד בה.

ענף הצימרים עבר בשנים האחרונות תהפוכות גדולות. מחדרי אירוח צנועים, שקמו כעזר כלכלי עבור מושבים וקיבוצים רבים, הפכו הצימרים לחדרי אירוח מפוארים, הכוללים את כל הפינוקים האפשריים לחופשה מושלמת. אם נשרטט על גרף דמיוני את מגוון הצימרים הקיימים בישראל, נוכל לראות שבקצה האחד ממוקמים הצימרים "הפשוטים" המציעים, בדרך כלל, מחיר נמוך, אבזור פשוט ותנאים בסיסיים. לעומת זאת, בקצה השני של הסקאלה, ממוקמים הצימרים היוקרתיים המאפשרים חופשת "חמישה כוכבים" ולעיתים, אף הרבה יותר מכך.   

צימרים יוקרתיים נבדלים מצימרים אחרים בשלושה פרמטרים עיקריים: רמת האבזור, מיקום הצימר והשירותים הנוספים שהוא מציע. מבחינת רמת האבזור, צימרים יוקרתיים מכילים, בדרך כלל, את האבזור הטוב ביותר שניתן למצוא בצימרים. ניתן למצוא בצימרים אלו מסכי פלאזמה לטלוויזיה, מערכות סטריאו, מטבח המאובזר במיטב הציוד, ספות ופינות ישיבה נוחות וכדומה. צימרים יוקרתיים מאפשרים גם ליהנות ממיקום מעולה ולכן, בקטגוריה זו ניתן למצוא צימרים רבים הממוקמים מול נוף מרהיב, רחוקים מן השכנים, אינם סמוכים למקורות רעש (כמו, למשל, כביש כלשהו) וכדומה. לבסוף, צימרים יוקרתיים יעניקו לנו גם שירותים נוספים כגון, בריכה צמודה, ג'קוזי (בפנים ובחוץ), טיפולי ספא, מסאז'ים, ארוחות מפנקות וכדומה.

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 95 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות