לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים לציבור הדתי

 

צימרים לציבור הדתי

צימרים לציבור דתי מאופיינים במספר פרמטרים חשובים אשר מספקים תנאים אופטימאליים לזוג דתי או משפחה שומרת מסורת. ראשית כל, מדוברים בצימרים עם פרטיות מלאה, בתוך חללי הסוויטות ובמתחמי החוץ. תנאי זה חשוב במיוחד במתחמים לציבור דתי המאובזרים בבריכות שחיה או ג'קוזי ספא. מתחמי אירוח לציבור הדתי ממוקמים על שטח מבודד ומגודר, כדי לאפשר לאורחים להרגיש בנוח. כאשר מדובר בזוג, יבחרו האורחים הדתיים במתחם עם חצר פרטית, בה ממוקמת בריכת שחיה השייכת לזוג בלבד.

אם מדובר במשפחה, ירצו האורחים מתחם גדול, עם שטח חוץ מרווח, המתאים לילדים, אותו ניתן לשכור באופן מלא. מכוון שהאורחים הדתיים לא נוסעים בשבת, חשוב שתהיה אפשרות לבישול בתוך הצימר. מטבח מאובזר הוא תנאי חשוב לאירוח ציבור דתי. חשוב שבתוך הצימר יסופק לאורחים דתיים ציוד נוח לשמירת מצוות: פלטת שבת, מייחם, כלים כשרים או חד פעמיים ומיטה יהודית. הקריטריון הנוסף, המשמעותי ביותר לציבור הדתי הוא חלל הצימר, המחולק לחדר סלון וחדר שינה. כאשר מגיעה המשפחה להתארח בצימר, חשיבות החלוקה של היחידה חשובה אף יותר.

ניתן למצוא צימרים לציבור דתי, אשר מספקים בנוסף חדר ילדים או גלריית שינה מרווחת. אפשרות לחלל נוסף בתוך היחידה מתאימה במיוחד למשפחה דתית שהיגעה לצימר עם מספר ילדים. רוב הצימרים לציבור דתי ממוקמים בישובים שהתושבים עצמם שומרים מסורת. חלק מהישובים האלה אף אסורה נסיעה בשבת או הדלקת מנגל בשבת. תנאי זה מונע פגיעה ברגשות דתיים אצל אורחי הצימר. אורחי צימרים דתיים אשר מגיעים לצימר לסופ"ש זקוקים לבית כנסת פעיל השוכן בקרבת הצימר. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 106 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות