לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עד 1000 ש"ח

 

צימרים עד 1000 ש"ח

המחיר הגבוה של צימרים יוקרתיים הפך לדיון חברתי שנוי במחלוקת. רבים טוענים כי המחירים של הצימרים אשר מגיעים עד ל2000 ₪ ללילה, לא סבירים, לא הגיוניים ומאפשרים נופש פסטורלי ומפנק רק לבעלי הון ממעמד העליון. ואומנם, הסיבה למחירים הגבוהים של הצימרים היוקרתיים גלומה במציאות הכלכלית, היקרה במידה רבה לאורח ולבעל המתחם. המחיר של הצימר מורכב משכלול הוצאות של בעל המתחם ומבוסס על תכנית עסקית.

הקמה ותחזוקה של הצימר יקרות מאוד וצורך בהחזר ההשקעה לעיתים לא מאפשר להוריד מחירים, גם אם בעל המתחם מעוניין בכך. בשנים אחרונות נפתחו צימרים רבים המציעים סגנונות אירוח שונים ומגוונים. נופשים ישראלים ניצבים לעיתים מול תמונות אטרקטיביות של הצימרים במתחמים שונים עם הבדלי מחיר משמעותיים ביותר. למשל, מתחם מסוים מציע לילה בצימר במחיר של 400 ₪ והמתחם השני עם מפרט טכני דומה מבקש מחיר של 800 ₪. פערי מחירים משאירים לרוב את הגולש מבולבל. כיצד נמדדת האיכות של הצימר, ומה מרכיב את המחיר הגבוה והנמוך של המתחם? לרוב, התמחור של הצימר מבוסס על שיקולים רבים, המכילים רמת התחזוקה, טיפוח סביבתי, גודל הצימר ומתחם החוץ הפרטי, רמת האבזור והמיקום.

ככל שהצימר יקר יותר, כך רמת האבזור שלו גבוהה יותר, ההשקעה בניקיון וטיפוח המתחם רצינית יותר, המרחב גדול ומעוצב יותר. במציאות המודרנית, חל שינוי בתמחור הצימרים. בשל הריבוי והתחרות הצפופה בין מתחמי האירוח, המחירים יורדים. לכן, היום ניתן לשכור צימר יוקרתי ואיכותי בהחלט במחיר בין 700 ₪  ל1000 ₪ ללילה בסוף שבוע. צימרים עד 1000 ₪ ללילה מציעים רמת האבזור שונה כאשר ככל שמחיר גבוה יותר, כך תקבלו יותר אטרקציות ומתקנים טכנולוגיים: מסך טלוויזיה גדול, ג'קוזי משוכלל ובריכת שחיה איכותית ומפנקת. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 35 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי