לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מבודדים

 

צימרים מבודדים

בחיי היום יום קשה גם לזוגות הצמודים והאוהבים ביותר למצוא זמן אינטימי ונטול הפרעות אך ורק לעצמם; בשגרה ישנם תמיד נושאים וטרדות לעסוק בהם, שאלות מהותיות וקיומיות לענות בהן, שלא לדבר על משפחה, בית ועבודה הממלאים את תשומת הלב.

 

בדיוק כדי למלא את מצברי הרומנטיקה, קיימים צימרים מבודדים, אליהם ניתן לברוח רק בשניים, בלי אף אחד שיסיט את תשומת הלב או יפריע לזוגיות.  

 

צימרים מבודדים הם למעשה צימרים איכותיים ויוקרתיים, המשופעים בכל הלוקסוס המוצע גם בצימרים אחרים ויש בהם דגש מיוחד על עיצוב האווירה כך שיעוררו ויטפחו את הרומנטיקה; עיקר ייחודם הוא בעובדה שהם מבודדים, שקטים ואינטימיים מצימרים אחרים. מן הצימרים הללו לא תוכלו לשמוע רעש של נופשים אחרים ואפילו לא לראות שכנים סקרנים או יחידות נופש אחרות; מובטח לכם צימר המוקף רק בצמחייה ומבודד מכל צדדיו, אפילו שביל הגישה שלכם והמרפסת הם נפרדים ופרטיים לחלוטין.

 

תוכלו למצוא מקומות שונים ומגוונים בהם יהיו צימרים מבודדים ורומנטיים - על צלע הר מול הנוף הפתוח; במרכזו של בוסתן פירות ירוק ופסטורלי; בוואדי טבעי או על עמודים מוגבהים. בכל אחד ממיקומים אלו תהנו מנוף ואווירה שונים ומרהיבים ביופיים ועדיין תשמרו על הפרטיות המוחלטת שלכם.

 

לפרטיות מושלמת, ואינטימיות זוגית המשולבות בנופש איכותי ויוקרתי מומלץ לבחור נופש אינטימי בצימר מבודד ואקסקלוסיבי.

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 38 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי