לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם נוף

 

צימרים עם נוף

צימרים עם נוף כוללים את כל סוגי הצימרים שהנוף סביבם הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד מהחוויה שהם מציעים לנופשים. אמנם ניתן כיום למצוא צימרים יוקרתיים במגוון גדול של מקומות, כמו למשל בתוך יער, על גדות נחל או על שפת הכינרת. אולם חלק גדול מהאנשים המחפשים חופשה בסגנון כפרי, בוחרים דווקא צימרים עם נוף. צימרים אלו מאפשרים לנופש ליהנות הן מיוקרתיות המספקת חוויה מושלמת והן מנוף מושלם, קרבה לטבע, שקט ושלווה.

 

באזורים רבים בארץ קיימים צימרים המשקיפים אל הנוף. רמת הגולן, אזור החרמון, הגליל ומורדות הכינרת, הם אזורים המשקיפים אל מרחבים ירוקים ומרהיבים וניתן למצוא בהם יישובים רבים המציעים צימרים יוקרתיים. אולם יש לציין כי גם אם מיקום היישוב מאפשר תצפית אל הנוף, אין זה אומר בהכרח שכל הצימרים ביישוב זה אכן משקיפים אל הנוף. משום כך יש לבדוק האם הצימר שבחרתם אמנם משקיף אל הנוף, על-ידי תמונות באינטרנט, המלצות של נופשים שהתארחו בצימר וכמובן שיחה עם בעליו של הצימר.

 

מיקום מבודד, נוף מרהיב, ריחוק ממרכזים אורבאניים וחיבור לטבע ירוק ופתוח, מהווים כולם שיקולים חשובים בבחירת צימר. לכן צימרים עם נוף מהווים מיצוי מושלם של מהות החופשה בצימר, משום שהם מציעים לנופש את כל המרכיבים הללו (בנוסף, כמובן, לאבזור הכללי המפנק). צימרים עם נוף משביחים גם כל חופשה זוגית ואיש לא יכחיש כי נוף מרהיב הנשקף מחלון הצימר או מהערסל במרפסת, תורם רבות לרומנטיקה ולזוגיות. יש להדגיש כי נוף מהצימר מהווה יתרון גדול גם עבור משפחות, משום שהוא מחבר את הילדים לטבע הישראלי ומאפשר מנוחה ושלווה להורים בשעה שילדיהם משחקים בבריכה או על הדשא הסמוך.

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 60 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות