לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים נגישים לנכים

 

צימרים נגישים לנכים

בשנים אחרונות עולה נושא הנגישות לנכים בכסא גלגלים למודעות ציבורית בישראל ונעשים שלל מאמצים כדי לספק לנכים שוויון זכויות מלא ולפתוח עבורם אפשרות לחוות את העולם בצורה מלאה, נוחה ונגישה. גם בענף אירוח יוקרה דואגים להתאים תנאיי אירוח לצרכים ייחודיים של נכים על כיסא גלגלים. על כך הוקמו מספר צימרים יוקרתיים הנגישים לנכים באופן מוחלט אשר מאופיינים ברגישות יתר לצרכיהם, התחשבות בנוחות חווית הנופש ודאגה אמתית לאיכות האירוח. צימרים אחרים, אשר נבנו ללא התאמה לאורחים, מנסים לשדרג את  הצימר בשלל פתרונות טכנולוגיים, אשר מאפשרים לארח אורחים אלה בתנאים מספקים.
צימרים נגישים לנכים הם צימרים אשר עברו בדיקה קפדנית וקיבלו אישור מיוחד להתאמה לנכים – תו נגישות מטעם עמותת נגישות ישראל. צימרים נגישים לנכים מהווים תופעה חיובית ומתבקשת במדינה השואפת לשוויון זכויות לכל סוגי ציבור באוכלוסיה. הצימר אשר מונגש באופן מלא לנכים מאופיין במספר קריטריונים: שטח מתחם החוץ והפנים ללא מדרגות ומפלסים אשר מאפשר כניסה אל הצימר על כיסא גלגלים. לרוב, החנייה של הצימר ממוקמת בקרבת המתחם, כך שיוכלו האורחים להגיע אל הצימר במהירות ובקלות. שביל כניסה יהיה כאן רחב במיוחד כדי לאפשר נסיעה של כיסא בליווי מלווה, בן/בת הזוג או מטפל. הפתחים אל כל חללי הפנים בנויים ברוחב מיוחד, העולה על פתח דלת רגיל. זאת כדי להתאים את פתח הכניסה לרוחב הכיסא.
חדר רחצה בצימרים המותאמים לנכים מהווה חלל גדול ומרווח, נוח ולא עמוס, אשר מאפשר תנועה קלה ויעילה לנכה על כיסא גלגלים או על קביים. מקלחון מיוחד מאבזר את חלל הרחצה. מדובר במתקן הבנוי מחומרים איכותיים במיוחד המונעים החלקה ומצמצמים את הסיכון לנפילה. מעקה מיוחד הבנוי בגודל המתאים מאפשר רחצה נוחה ומהנה וגם מבנה הדוש מותאם כאן לצרכים מיוחדים. ג'קוזי בתוך חלל הצימר שקוע בתוך הרצפה ומאובזר במעקה מיוחד המאפשר לרדת מהכיסא בקלות ישר אל תוך הג'קוזי. כאשר קיימת בריכת שחיה בשטח הצימר, הכניסה לבריכה אשר מותאמת לנכים בנויה עם מתחם כניסה חלק ללא מדגרות ומעקה מיוחד לעורך הגישה. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 33 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי