לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם מתחם אירוח משותף

 

צימרים עם מתחם אירוח משותף

יוצאים לצימר כדי לחגוג אירוע חגיגי? מתחננים נופש משפחתי רב משתתפים? מבלים עם מספר חברים קרובים? מארגנים אירועי חברה או יום כיף? לכל מטרות אלה ונוספות מוצעים היום בשוק מתחמי יוקרה יצירים עם מתחם אירוח משותף. ובכן, במה בדיוק מדובר? מתחם אירוח משותף הוא חלל פנים או במקרים מסוימים שטח חוץ אשר מאופיינים במרחב גדול ונוח, אבזור מגוון ומשוכלל ואפשרויות בילוי ופנאי. כאשר מתחם אירוח משותף ממוקם בתוך חלל הפנים, מדובר במבנה נפרד או לובי אורחי בתוך מבנה בו שוכנות סוויטות שינה. לובי אירוח אשר קרוי לפעמים גם סלון אירוח או טרקלין עסקים, הוא חלל מרווח במיוחד, המתאים למספר רב של אורחים.

בתוכו ימצאו האורחים מספר רב של מערכות ישיבה, מסך טלוויזיה, מקרן, מערכת מוזיקה, שולחן ביליארד ובמקרים מסוימים ציוד נוסף – מחשב, ספריית ספרים, שולחן פוקר ופינג-פונג. במקרים רבים, מאובזר המתחם המשותף גם במטבח מקצועי ובשולחן סעודה גדול ונוח. לרוב, מיועד המתחם לכל אורחים הצימר. כאשר המתחם שכור על ידי קבוצת אורחים משותפת, המתחם מיועד לשימוש רק על ידי הקבוצה לשם ההתכנסות ומפגש של כל המשתתפים בחגיגה, אירוע או פעילות משותפת. במקרים אחרים, כאשר האורחים לא מכירים אחד את השני, המתחם משמש את כולם. אם המתחם ממוקם במבנה נפרד, לרוב יהיה לו קונספט ייחודי: מסעדה, בית קפה או מרכז ספא.

כאשר מדובר במתחם קולינרי, הוא משמש לרוב להגשת ארוחות בוקר וערב, ובמהלך היום ניתן למצוא כאן כיבוד קל, פינת קפה ותה, מגזינים, ספרים, מסך טלוויזיה ועוד. כאשר הגעתם לצימר עם קבוצה או בני המשפחה, תינתן לכם אפשרות להשתמש במתחם בתאריך ושעה מסוימים באופן בלעדי. כאשר מתחם הצימרים הוזמן באופן מלא לקבוצה, השימוש במתחם האירוח המשותף יהיה לרשות הקבוצה בכל זמן החופשה. כאשר מתחם אירוח משותף נמצא בשטח החוץ של הצימר, במתחם הבריכה או באזור ההתכנסות, מאובזר השטח בפרגולת אירוח גדולה, מקורה באופן מלא או חלקי המציעה שולחן סעודה, מטבח חוץ ועמדת בר-בי-קיו. בנוסף, ניתן למצוא כאן פינות ישיבה נוחות על הרחבה המוצללת ומוגנת מפני הגשם.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 47 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי