לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים אקולוגיים

 

צימרים אקולוגיים

צימרים אקולוגיים מהווים טרנד חדש יחסית בענף מתחמי יוקרה. הסיבה לכך היא המודעות הגוברת לאיכות הסביבה והרצון למזער נזקים של הבניה הקונבנציונלית בטבע, המקיף אותנו. כאשר בונים צימרים אקולוגים, השטח לא נפגע. הצימר ממוקם בתוך הסביבה הטבעית בלי להרוס את הנוף הטבעי של האזור. צימרים אקולוגים נבנים עם חומרי בניה טבעית, לרוב אלה שנמצאים בקרבת המקום. חומרי בניה ידידותיים לסביבה מהווים חלק חשוב בתפיסה האקולוגית של הצימר. בצימר אקולוגי דואגים לחסכון באנרגיה. לכן קירות המבנה ייבנו מחומרים מבודדים השומרים על טמפרטורה קבועה. חשוב לתכנן את כיווני האוויר כדי להגן את המבנה מהרוחות החזקים בחורף והשמש החזקה בקיץ.

התחזוקה של צימר אקולוגי מתבססת על יחס רגיש ודואג לסביבת החוץ. בצימרים ידידותיים לסביבה מפעילים מערכת מים אפורים אשר ממחזרת מים שעברו שימוש בג'קוזי או בריכה  להשקיה של גינות ירק, גנים ופרדסים.  עיצוב הפנים בצימרים אקולוגיים מבוסס על חומרים טבעיים, פלטת גוונים עדינה ורכה, מוטיבים פרחוניים, תאורה טבעית ופרטי דקורציה בהשראת הטבע. צימרים טבעיים מודרניים משקיעים באבזור איכותי, אשר חוסך באנרגיה. בצימרים עם מודעות לסביבה מפעילים מערכת סולרית לתאורה, חימום המים וחימום החלל. סביבת הצימר מוקפת בצמחיה ירוקה.

לרשות האורחים-  שלל גינות עם צמחי תה ותבלין, גני ירק אורגניים ובוסתני פירות. לרוב, ממוקמים מתחמי אירוח אקולגויים בשטח מבודד מחוץ לישוב כדי שהאורחים יוכלו להתחבר אל הטבע, לחוות את השקט והשלווה וליהנות מנופים פסטורליים. בצימרים ידידותיים לסביבה הבריכה הסטנדרטית עם כלור הוחלפה לבריכה טבעית, המאובזרת בצמחיה פילטרים המנקים את המים ומעניקים להם איכות של מי שתיה. לעיתים ניתן למצוא ג'קוזי ספא הבנוי גם הוא כמתקן אקולוגי, החפור באדמה.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 4 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי