לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם מסעדה במתחם

 

צימרים עם מסעדה במתחם

חובבי קולינריה קיבלו בהתלהבות הצרופה את הבשורה החדשה בענף הצימרים: צימרים עם מסעדה במתחם. ובכן, אלה שכבר ניסו, נהנו וסיפרו לחברים ולאחרים אנחנו נספר במה מדובר. עוד לפני שמקימים מתחם צימרים יוקרתיים, חושבים על קונספט האירוח. הכלל הוא להעניק את מקסימות האפשרויות לאורחים ולספק להם תנאים אירוח נוחים ונינוחים. מבחינת רוב בעלי הצימרים, אם האורחים לא עזבו את המתחם במהלך חופשתם – סימן שהם נהנים. מתחמים גדולים אשר מציעים מספר רב של היחידות, מאבזרים את המתחם בכל הנחוץ לחופשה מלאה ללא צורך יציאה אל מחוץ למתחם. לשם כך מוצעים היום לחובבי חופשות יוקרה צימרים עם מסעדה במתחם.

בנוסף לצורך של נוחות והנגישות, משרתים צימרים עם מסעדה מטרה נוספת – ייחודיות וחוויה. ובכן, בשוק הרווי השופע שלל מתחמי אירוח המציעים תנאים זהים, צימרים עם מסעדה מעניקים לאורחים הזדמנות לאטרקציה מיוחדת ושונה ועל כך מושכים אליהם קהל אשר "ראה כבר את הכול". ההזדמנות לבלוט, להציג תופעה יוצאת דופן וחשיפה תקשורתית מהווים יתרון ייחודי לצימרים אלה. מתחמי אירוח עם מסעדה במתחם מהווים קונספט שלם המבוסס על חוויה קולינרית. לא מדובר כאן במסעדה עממית אלא מתחם גסטרונומי אקסקלוסיבי, המופעל על ידי שף מקצועי וסגנון האוכל שמוצע כאן המהווה התמחות ראשית של הטבח.

בצימרים מסוימים, המסעדה מהווה למעשה את האטרקציה הראשית והמיתוג של המקום ממוקם בנושא הקולינארי. במקרים רבים, בנוסף לשרותי המסעדה, מציעים בצימרים אלה גם יינות בוטיק מקולקציה פרטית, מרתף יינות או חדר תצוגה כדי להשלים את החוויה. לרוב, מסעדות אלה מופעלות במלונות בוטיק אך לאחרונה הטרנד אומץ גם על ידי מתחמי הצימרים. במקומות מסוימים הארוחה במסעדה כלולה במחיר הצימר (חצי פנסיון) ובמקרים אחרים ניתן להזמין מקום במסעדה לפי בחירה, בתוספת תשלום. בין המסעדות הפועלים בצימרים יוקרתיים ניתן למצוא מסעדות גריל, מסעדות בסגנון אירופאי ואף מסעדות צמחוניות.     

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 4 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי