לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים המפנקים בארוחות בוקר

 

צימרים המפנקים בארוחות בוקר

אחת מן החוויות היותר ישראליות שיש כשיוצאים לחופשה, הינה ארוחת הבוקר המקומית המפורסמת בנדיבותה ובשפע המרכיבים המאפיינים את ההוויה הארצישראלית.

מי מאיתנו לא מפנטז על גבינות הצאן והבקר, הרכות והקשות, הלחמים הטריים מיץ התפוזים ומבחר הירקות הפירות והריבות שפורסים לפנינו בחדרי האוכל של המלונות או לחילופין המוגשות לנו לחדר בצימר?

ההבדל בין צימרים המפנקים בארוחת בוקר לצימרים בהם רק קיימת האפשרות להזמין ארוחת בוקר נעוץ בכך, שאלו שבאמת מוגדרים צימרים המפנקים בארוחת בוקר, מכינים בעצמם את הארוחה המוגשת לאורחים, והשירות לרוב כלול במחיר.

צימרים המפנקים בארוחת בוקר, לרוב מתהדרים בארוחת בוקר מקומית שהוכנה ממרכיבים אזוריים ונאספה מן המשקים והחקלאים המקומיים. ביצים בכל נוסח, מאפים טריים, מיצים טבעיים, מבחר גבינות, זיתים וירקות טריים ועוד ועוד...

בדרך כלל צימרים המפנקים בארוחת בוקר יקפידו על מוצרי גלם איכותיים טריים ומשובחים.  לרוב נמצא בצימרים גם מכונת אספרסו ומבחר של חליטות תה בטעמים ומסוגים שונים להשלמת החוויה. אם אתם חוגגים אירוע מיוחד, שתפו את המארחים. חלקם יציע לעתים לאפות עבורכם בנוסף, עוגה או פינוק אחר לציון האירוע המיוחד שלכם וללא תוספת תשלום.

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 61 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות