לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

מתחמים עם 10 צימרים ומעלה

 

מתחמים עם 10 צימרים ומעלה

כאשר רוב מתחמי הצימרים מציעים בין 2 ל5 יחידות בממוצע, ישנם מתחמים מעטים ונדירים יחסית בעלי מספר רב של יחידות – מעל 10 סוויטות או חדרי אירוח. מתחמים עם 10 צימרים ומעלה מהווים לרוב אחוזות אירוח, חוות או כפרי נופש או מלונות בוטיק, המציעים לאורחים אפשרויות אירוח רבות ומגוונות – נופש בודד בזוג, חופשה קבוצתית למטרות שונות או מפגש משפחתית. בניגוד לווילות נופש, כאשר מדובר במתחמי הצימרים, היחידות ממוקמות בנפרד, במרחק אחת מהשנייה, או במספר מתחמים מופרדים, כאשר כל כמה יחידות שוכנות קרוב, כקבוצה, ויש מרחק בין כל קבוצה של יחידות.

במתחמים מסוימים כל היחידות בנויות באופן זהה – בקתות עץ, ביתני אבן, או אף אוהלים מסוגננים בסגנון איגלו, יורט או סככה אפריקאית. במתחמים אחרים ניתן למצוא מספר סגנונות שונים של היחידות – חלקם בקתות, אחרות סוויטות בנויות, אלה ששוכנים במבנה משותף ונוספים שפזורים מסביב. מתחמים עם מעל 10 צימרים  שונים גם מבחינת תנאיי הפרטיות. ישנם מתחמים "המוניים" בסגנון בית מלון, כאשר יחידות לינה קרובות אחת לשנייה ולכולם – מתחם חוץ משותף. מתחמי צימרים אלה מתאימים במיוחד לקבוצות גדולות, נופש חברים, מסיבת רווקים או רווקות או אירוע משפחתית. כאשר מדובר בחופשת זוג כדאי לבדוק האם היחידה ממוקמת במרחק מהיחידות האחרות ומהמתחם המרכזי.

במתחמי צימרים הממוקמים על שטח טבעי בין עצי החורש, לרוב מפוזרים הצימרים רחוק וכל אחד צמוד מתחם חוץ משלו. במקרים אלה האורחים לא מרגישים רעשים והפרעות מצד השכנים ואף לא מודעים לנוכחות האורחים הנוספים. מתחמים גדולים עם מספר יחידות רב במיוחד מציעים לרוב מתחם פעילות מרכזית – מסעדה או בית קפה, סלון אירוח במבנה או במתחם החוץ, חוות סוסים, חדר תצוגה של יינות בוטיק, מרכז ספא וטיפולים וכמובן בריכת שחיה. מתחמים אלה מצליחים לשמור על תחושה פסטורלית של צימר אך יחד עם זאת מעניקים שרות בדומה לבתי מלון – קבלת אורחים ושירות חדרים. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 4 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי