לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים בכנרת

 

צימרים בכנרת

צימרים בכנרת או בקרבתה, היו מאז ומתמיד יעד תיירותי מבוקש ובמהלך השנים האחרונות הוקמו עשרות צימרים בכנרת ובאזורים הסובבים אותה. לא בכדי אגם הכנרת היווה לאורך הדורות והשנים, מקור השראה למשוררים ואנשי רוח. הכחול העמוק של מימיו וצורתו ככינור מעוגל השקוע בטבעת ההרים הסובבת אותו מכל עבריו מקנים לו יופי ציורי ומיוחד.


עם פריחת ענף הצימרים הוקמו הרבה צימרים בכנרת אבל גם באזורים הסובבים אותה: האזור ממערב לכנרת – הגליל התחתון ועמקי הצפון, המאופיין בנופים ייחודיים, משך ועדיין, מטיילים רבים. באזור זה המדרונות רכים, השדות רחבים ופתוחים ומשתרעים על שטחים נרחבים. באביב מתגלים בו מראות מרהיבים, כאשר מאות מיני הפרחים משבצים את הירוק בשלל צבעי הקשת. אלו הן רק חלק מן הסיבות מדוע צימרים בכנרת והסביבה פורחים בדיוק כמו הטבע סביבם.


המשיכה של נופשים רבים אל צימרים בכנרת בפרט ולאזורים אלו בכלל, אזורים  מלאי יופי ושלווה, הם אלו שהביאו  להקמת צימרים בכנרת בהם ניתן לחוש מעט מן הקסם שעל ים כנרת. יתרונותיהם של צימרים בכנרת הוא קרבתם אליה ולשלל האטרקציות שסביבה, לפארק הירדן – אתר המים הנהדר שמצפון לאגם, ומגוון אפשרויות נוספות לטיולים ואטרקציות – מסלולי ג'יפים, רכיבה על סוסים בשטחים הפתוחים, טיולי פריחה ומים בנחלים ועוד רבים.


צימרים בכנרת ובישובים סביב לה נבנו תוך קשב מיוחד לנוף הבראשיתי, ותוכננו כך שנופי האגם וההרים יגיעו כמעט עד לתוכם ויעניקו מימד חוויתי נוסף למה שקרוי צימרים בכנרת.  מי שמזמין צימרים בכנרת, בדרך כלל גם ייצא לשיט במימי האגם ושחיה או שיזוף באחד מן החופים המקסימים הנמתחים לאורך גדותיו דבר שתמיד יעשיר את החוויה ולפעמים מהווה את הדובדבן של חופשה קסומה ומתוקה.

 

אתר בורדו כמדריך למציאת צימרים יוקרתיים יוכל לאתר גם עבורכם צימרים בכנרת ברמה מעולה של אירוח מושלם.

אם גם אתם מחפשים צימרים בכנרת או באזורים הסמוכים לה, אם גם לכם יש פנטזיית צימרים בכנרת שמחכה להתגשם, אל תתנו לה לחכות עוד. התקשרו עכשיו לצוות אתר בורדו ונעזור לכם לאתר צימרים בכנרת שהכי הכי יתאימו לכם. התקשרו עכשיו, אנחנו מחכים.

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 14 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי