לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים

 

צימרים

במהלך העשור האחרון התייר הישראלי נחשף לסטנדרטים גבוהים יותר ויותר של שירות, הסעדה, אירוח ולינה; הנופש הישראלי כיום אינו מסתפק עוד במלונות ענק סואנים, בהם הוא חשוף לרעש מתמיד, בחדר אוכל עמוס וצפוף ובשירות לא אישי. רבים מן הנופשים הישראלים בוחרים בכל חופשה, שנה אחר שנה, לנפוש באתרי צימרים יוקרתיים ומחליפים את מבני הבטון הגדולים בקירבה רבה יותר לטבע ולשלווה.

חופשת צימרים מתאפיינת בפרטים חשובים, אשר הופכים את הנופש למקום מפלט מן היומיום הלחוץ, ולזמן של מנוחה אמיתית, אשר משיבה את כוחות הנפש והגוף. צימרים מאפשרים חופשה מבודדת, בה הנופשים מתנתקים ומתפנים ליהנות זה מחברתו של זה; מתקני הנופש והספא הם פרטיים ואינטימיים ותוכלו להתענג עליהם מבלי מפריע. 
צימרים מעניקים לנופש הישראלי מגע בלתי אמצעי עם הסביבה והטבע המקיף אותו, ובשונה מנופש בבית מלון סטנדרטי, הנופשים אינם שוהים באתר סגור, אלא פנויים ליהנות גם מן השילוב המרגיע והאסתטי של הצמחים והנופים הסובבים את הצימר המפנק בו הם שוהים. 
צימרים איכותיים אינם זהים זה לזה, וכל צימר מעוצב באופן ייחודי ואישי על ידי המארחים, כדי להנעים את זמנכם ולגרום לכם לחוש בנוחות מרבית במהלך הנופש, צימרים יוקרתיים מתאפיינים בפינוקים אשר יהפכו את החופשה שלכם למושלמת באמת, ומציעים לנופשים ברי-המזל מאפים ביתיים, יין משובח, שוקולד איכותי ועוד פרטים קטנים היוצרים חופשה גדולה.
קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 108 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות