לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מומלצים עם בריכה

 

צימרים מומלצים עם בריכה

כיום, רוב הצימרים היוקרתיים מציעים בריכת שחיה כחלק מחוויית אירוח שגרתית במתחם. בריכות שחיה פרטיות, בריכות שחיה גדולות ויוקרתיות, בריכות זרמים ובריכות מחוממות – האפשרויות כאן רבות, המגוון עצום והפיתוי רב. אומנם, כאשר אנו מחפשים צימר עם בריכת שחיה, חשוב לבדוק האם מדובר בבריכה שמתאימה למטרת הנופש והאם מדובר בבריכת שחיה בטיחותית ואיכותית אשר תיצור עבורנו נופש נעים ומרענן. צימרים עם בריכות שחיה המפורסמים בפורטלים מציעים לנו תמונות מרהיבות של בריכות ענקיות.

חלקם אכן מתהדרים במתחמים יפים ומטופחים ובריכות שחיה איכותיות. לעומת זאת, צימרים אחרים "מתקנים" ומייפים את המציאות על ידי תמונות אשר צולמו בעדשה רחבה בזווית מסוימת, אשר מגדילה את התמונה באופן ויזואלי. בנוסף, רוב התמונות של הצימרים עוברים "שדרוג" של פוטושופ כדי למחוק אזורים פחות יפים של התמונה ואף לשתול או להחליף פרטים מסוימים. רבים מאיתנו נתקלו בתופעה חדשה ולא נעימה באירוח בצימר: ראינו בתמונות בריכה יפה וגדולה אך במציאות התברר שמדובר בבריכת אינטקס פשוטה וקטנה. ובכן, כדי להימנע מאכזבות אלה, כדאי לפנות למומחים. צימרים מומלצים עם בריכה של אתר בורדו עוברים בדיקה על ידי אש צוות מערכת האתר, כדי לאמת את התמונות ולבדוק את טיב הבריכה והמתחם כולו.

לנופש רומנטי זוגי מומלץ לבחור צימר עם בריכה פרטית. בריכה בצימר לזוגות תהיה לרוב קטנה יותר אך מספיקה לזוג המתרחץ. ואילו מדובר בנופש משפחתי, הגודל של הבריכה בהחלט קובע. אנחנו ממליצים על בריכה בנויה, מרווחת ומשוכללת, אשר מאובזרת במעקה כניסה ומדרגות. כדי שגם לקטנים יהיה נעים בבריכה, ישנם צימרים מומלצים אשר מספקים בנוסף לבריכה המרכזית מתקן נוסף עם בריכה לאורחים הקטנים.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 87 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות