לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים עם ג'קוזי

 

צימרים יוקרתיים עם ג'קוזי

הצימרים הראשונים הוקמו בישראל לפני כ10 שנים. באותה תקופה, מתקן הג'קוזי בצימר היווה אטרקציה מיוחד, מעין מוצר מותרות, פינוק "אקסטרה" הקיים רק בצימרים בודדים. מאז השתנה הענף כולו וצימרים השתדרגו בשלל מתקני בילוי ופנאי מפנקים ואביזרי הרפיה, נוחות ורומנטיקה. על רקע השינוי שעבר הענף, רוב מוחלט של מתחמי אירוח יוקרתיים שידרגו את חללי הצימרים במתקני ג'קוזי. בהתחלה – ג'קוזי אמבט קנטים, המוצבים בחדר רחצה ובהמשך – במתקני ג'קוזי מודרניים ומשוכללים המציעים מרחב רחצה מרווח ושלל אביזרי נוחות. צימרים יוקרתיים מציעים היום מגוון מתקני ג'קוזי זוגי במידות וצורות שונות: עגול, מלבני, מרובע או בצורה ייחודית – לב או חצי גורן.

המידה הסטנדרטית לג'קוזי מלבני היא 160/200 ס"מ אך היום אפשר למצוא מתקנים במידות גדולות הרבה יותר. מבנה הג'קוזי מהווה אמבט מרווח עם מושבים בנויים וג'טים לעיסוי. את מי ג'קוזי ניתן לחמם לכל טמפרטורה, בהתאם לצורך. לעיתים, משודרג מתקן ג'קוזי עם משענות לראש, תאורה צבעונית, ראש גשם ורמקולים. את הג'קוזי ממקמים לרוב בצמוד לחלון ומול הטלוויזיה. בחלק מהצימרים יוקרתיים עם ג'קוזי מאפשרים להשתמש בקצף אמבט או מלחים מיוחדים לרחצה מענגת ומרגיעה. בחלק מהצימרים היוקרתיים ממוקם ג'קוזי על המרפסת וזאת כדי שיוכלו האורחים ליהנות ממראות מהנוף הנפתח מהמרפסת או מצמחיה עשירה הצומחת בגינה. הרחצה המשותפת בג'קוזי מסמלת לזוגות רבים מעשה רומנטי, מקרב ומחבר, המעניק אינטימיות מיוחדת לקשר הזוגי.

בעיניי אורחים אחרים, חשיבות הג'קוזי נובעת מסגולותיו הבריאותיים – הג'טים החזקים מעסים את הגוף, משחררים שרירים תפוסים ומקלים על כאבי הגב. העיסוי של ג'קוזי גורם לתחושה מרגיעה, משחררת ומענגת את הגוף. על כך מעדיפים האורחים להיכנס לג'קוזי לפני השינה כדי להבטיח שינה טובה וחזקה. סוג נוסף של ג'קוזי מהווה ג'קוזי ספא – מתקן משוכלל ומשודרג, אשר מאפשר לשמור טמפרטורה של המים ועל כך משחרר את האורחים מהצורך להמתין בעת המים מתמלאים. ג'קוזי ספא ממוקם לרוב במתחם החוץ של הסוויטה או בשטח המשותף של המתחם. מידות ג'קוזי ספא עולות על אלה של ג'קוזי סטנדרטי ומאפשרות רחצה משותפת של זוגות חברים או בני המשפחה. 

 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 89 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות