v`h
שתפו
מצא/י את החופשה שלך
 

צימרים בצפון

צימרים בצפון הינה מחרוזת מילים שהפכו למושג. זאת מכיוון שמרבית תיירות הצימרים בישראל מרוכזת באזורה הצפוני של מדינת ישראל. צימר בצפון יכול להיות ממוקם בכל אחד מהאזורים הצפוניים המתחלקים למספר יחידות גיאוגרפיות מובחנות: הגליל המערבי, הגליל העליון, הגליל התחתון, אזור הכינרת ורמת הגולן. כל האזורים הללו מציעים למעשה מגוון ענק של מה שנקרא צימרים בצפון שחלקם ראויים גם לתואר צימרים יוקרתיים. צימר בצפון בדר"כ משקיף לנוף מרהיב ומאפשר מנוחה ובילוי מיטבי. חלון של צימר בצפון, עשוי להביט לכיוון הים התיכון או אל בקעת הלבנון- בכל מקרה, מובטח לכם כשאתם לוקחים צימר בצפון, נוף עוצר נשימה, פנימה והחוצה.

אחת הסיבות בגינן צימרים בצפון זוכים למרבית תשומת הלב של תחום הלינה הכפרית היא תוואי השטח המיוחד באזור. נוף הררי לצד רמות רחבות ומקורות מים טבעיים רבים- כולם מייצרים קרקע פורייה ליצירה, עשייה והנאה. מקורות המים הרבים הולידו אפשרויות בילוי רבות בצפון כגון שייט קיאקים בירדן, שייט פרשיות בכנרת ועוד. מסלולי טיול רגליים ברמות קושי שונות מציעה החברה להגנת הטבע, אשר בסופם מובטחת לכם רגיעה שלמה ונינוחה בתוך צימר בצפון שמחכה רק לכם. אלו הן רק חלק מן הסיבות מדוע צימרים בצפון עלו כפורחים בשנים האחרונות.

צימר בצפון חושף את הנופש גם לשפע של אפשרויות קולינאריות. כך ניתן למצוא בחלקה הצפוני של מדינת ישראל מסעדות דרוזיות, צ'רקסיות, אוכל ביתי ישראלי ואף מסעדות יוקרה של בשר ומאכלי ים. נופש של צימרים בצפון מקנה לכם את האפשרות ליהנות מכל אלו וגם לקפוץ לביקור בצפת הרוחנית, לרכוב על סוסים בגבעות הרריות, או לסעוד בארוחת ערב מפנקת. כל אלו ועוד מהווים את האטרקציות הרבות שכלולות בחופשת צימרים בצפון. החוויה היוקרתית היא חוויה כוללת ומקיפה שעומדת בסטנדרטים הראויים לחופשה ומבטיחה את אשר הרווחתם - הנאה מרבית.

צפון-מילה שתמיד מהלכת עלינו קסם. אולי כי באותיותיה צפון רמז וסוד, ואולי הבטחה למשהו טוב יותר. מה שבטוח, יותר ירוק, יותר גבוה, יותר נוף, ויותר צבע מבכל מקום אחר בארץ הקטנה שלנו.

שלל פינות החמד והמבחר העצום בו תוכלו למצוא צימר בצפון משלהב את הדימיון והחושים, והנופים קוראים לנו לצאת אליהם, כי לקחת צימר בצפון, זה להריח, לגעת, לבקר, ולהיות, ולו למספר ימים, חלק מיפי הבריאה.

צימר בצפון הוא סוג של פסק זמן בריא עבור רבים מאיתנו. כל הירוק הזה, המים, הנחלים, הנהרות והבריכות הטבעיות בנקודות החן השונות, הפריחה העצים והציפורים, ובקיצור הטבע, נותנים לנו את פסק הזמן שאנו כה זקוקים לו במרוץ היומיומי המטורף. כשכבר תיקחו צימר בצפון, התחושה היא שאפשר לעצור רגע, לנשום, לנוח ולמלא מצברים להמשך. אז אין פלא כי צימר בצפון הפך למצרך כה מבוקש בקרב ישראלים רבים.

אלה הן חלק מהסיבות מדוע צימרים בצפון פורחים, ממש כמו הטבע עצמו, בשנים האחרונות.  כי צימר בצפון, הפך להיות שם נרדף לחופשה חווייתית ומהנה לא פחות מנסיעה מעבר לים, והערך המוסף של טיול אל צימר בצפון או חופשת צימרים בצפון, הינו הכרת הארץ וההיסטוריה הדוברת אלינו מכל פינה ושביל בארץ.

על אף המבחר הגדול של צימרים בצפון, כמעט כל צימר בצפון מתאפיין בתכונות הייחודיות רק לו, אם זה מבחינת האזור, הנוף, הסגנון, האירוח, או אפילו הסיפור האישי העומד מאחוריו.

המגוון ושלל האפשרויות העומדת לרשותנו בבואנו לבחור צימר בצפון, מקלים מאוד, מצד אחד, על כל נופש, למצוא צימר בצפון שמתאים לו בדיוק. מצד שני, זה יכול גם לבלבל מעט. שכן, קשת המחירים, הסגנונות והאזורים של צימרים בצפון עשויים להקשות מעט על הבחירה.

זאת הסיבה שאתר בורדו מפעיל מרכז ייעוץ חינמי לגולשיו, המסייע בבחירת צימר בצפון שיתאים בדיוק לצרכים השונים של כל נופש המבקש לעצמו חופשה איכותית.

קחו לכם עכשיו פסק זמן והזמינו צימר בצפון. אתם זקוקים לזה.

קרא/ יעוד...

זמינות ומחירים

נמצאו 93 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות