לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה עם ילדים

 

צימרים עם בריכה עם ילדים

מה אוהבים הילדים? ממתקים, משחק ו- מים, או יותר נכון, בריכת שחיה. ועכשיו, כשהגיע הקיץ והחופשה עם הילדים הכרחית ובלתי נמנעת, אנחנו אמורים לספק להם בדיוק את מה שהם אוהבים. כיצד נעשה זאת? ניקח אותם לצימר עם בריכה. ואומנם, לבחור צימר עם בריכה המותאם גם לילדים זאת לא משימה פשוטה. כולנו דואגים לבטיחות הילדים שלנו, כולנו רוצים להגן עליהם בפני כל סכנה. כשמדובר בבריכת שחיה, הסכנות הן ממשיות. ואומנם, אין צורך לוותר על תענוגות המים, גם בחופשה בצימר. בשנה אחרונה עלתה המודעות לבטיחות בריכות השחייה ועל כך סופקו פתרונות רבים ליצירת סביבה מוגנת ושומרת על הילדים. אז מה חשוב לחפש בצימרים עם בריכה לילדים?
קודם כל, כפי שנאמר, תנאיי הבטיחות. לרוב, הבריכה בצימרים לילידים מגודרת והכניסה אליה מותרת רק בליווי מבוגרים. בריכות רבות מציעות מתקן נוסף בסמוך לבריכה עם מים רדודים המתאימים לפעוטות. צימרים נוספים מאבזרים את המתחם בציוד מיוחד המגן על המתרחצים מהתביעה. השיקול החשוב הנוסף הוא גודל מתחם החוץ. הילדים, הרי, יצורי חסרי מנוח. קופצים לבריכה, קופצים החוצה, רצים, משחקים, משתוללים. עלינו ליצור עבורם סביבה פתוחה, טבעית וכיפית, המזמינה אותם למשחק. כל זה אפשרי אם בסמוך לבריחה פזורים מרחבים פתוחים עם מדשאות וגינות. בצימרים עם אוריינטציה לאירוח משפחות עם ילדים, תמצאו לעיתים מגרשי משחקים שלמים המכילים נדנדות, מגלשות ומתקני משחק מסוגים שונים. אם אתם רוצים לפנק את ילדכם – חפשו צימר עם מגרש ספורט אמתי.
כך יוכלו הילדים להוציא אנרגיה במחשק כדורגל או כדורסל, כשאתם, המבוגרים, נהנים מהשקט ונרגעים בישיבה עם כיסא נוח מסביב לבריכה. זמן הבריכה נגמר וצריך להיכנס לתוך הצימר. מה חשוב שיהיה בתוך הסוויטה עצמה? גלריית ילדים או חדר ילדים נוסף יהפכו את החופשה לנוחה ולשווה עבורכם, ללא תחושה של עומס וצפיפות. חצר פרטית מרווחת חשובה לא פחות, כדי לאפשר לכולם מרחב נשימה וזמן פרטי לכולם. הריהוט והאבזור הטכנולוגי בצימר המותאם לילדים יהיה נוח ובטיחותי, חסון מפני פגיעה של הילד. פינות ישיבה נוחות, מסך טלוויזיה נוסף, משחקי מחשב ופעילויות לילדים המתקיימות בעונת הקיץ מסביב לבריכה במתחמי אירוח גדולים המארחים ילדים – יקלו על חופשתכם ויגרמו לכולם לחזור הביתה מרוצים ושמחים.    

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 75 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות