לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם חדר נוסף

 

צימרים עם חדר נוסף

החופשה שלכם בצימר אמורה להפוך לחוויה מפנקת, נוחה ושלווה ולאפשר לכל הנופשים מרחב נשימה ותחושה של חופש. ואומנם, כאשר מדובר בחופשה משפחתית, צימר צפוף עם חלל אחד, בו כולכם ישנו ביחד, פשוט לא מספיק. ברוב הצימרים יציעו לכם ספה נפתחת, מזרונים ופתרונות שינה מאולתרים כדי לאחסן גם את הילדים. ואומנם, הלינה המשותפת בצימר כזה לא תאפשר פרטיות להורים ותגרום גם ילדים להרגיש לא בנוח. צימר אשר מתאים לאירוח משפחה עם ילדים, אמור לספק לכולם מרחב נוח ונגיש ולעשות את ההפרדה המתבקשת בין ההורים והילדים.

לכן, אם אתם מתכננים נופש עם ילד או מספר ילדים, כולל תינוקות, כדאי לחפש צימר עם חלל גדול ומרווח, המחולק לפחות לשני חדרים: החדר המרכזי המשמש גם כחדר שינה ראשי ומאובזר במיטת שינה גדולה וחדר ילדים עם מיטות ומסך טלוויזיה. בצימרים רבים נוספים ניתן למצוא חלוקה, הנוחה אפילו יותר: חלל הסלון, בו נמצאים האורחים במהלך היום ושני חדרי שינה- סוויטת שינה להורים וחדר נוסף לילדים. החלוקה הזאת מתאפשרת בצימרים גדולים במיוחד, מעל 50 מ"ר.

אין ספק שארגון החלל לחדרים נפרדים תורם מאוד לתחושה של פרטיות ואינטימיות ויאפשר לכולם להרגיש בנוח. בצימרים אחרים מציעים פתרון נוסף: גלריית שינה. במקרים אלה הילדים עולים במדרגות אל המפלס העליון המאובזר במיטות שינה, ספות, פופים ומזרונים ומסך טלוויזיה. צימרים עם חדר נוסף מתאימים במיוחד למשפחות דתיות ברוכות ילדים, אשר מגיעות לצימר "בהרכב מלא". כאשר מדובר בצימר עם שני חדרי שינה מאובזרים, הסידור יכול להתאים גם לשני זוגות חברים, המגיעים לצימר יחד ומעוניינים לחסוך בהוצאות על יחידת שינה נפרדת.    

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 63 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות