לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים בעיצובים מיוחדים

 

צימרים בעיצובים מיוחדים

על רקע שלל צימרים בסגנונות דומים, בולטים צימרים מיוחדים – אלה אשר מציעים עיצוב פנים מרהיב, יוצא דופן ויחיד במינו. בין כל הצימרים בעיצובים מיוחדים, ישנם  צימרים במבנים היסטוריים עתיקים אשר עברו שחזור מקצועי. צימרים אלה מעוצבים בסגנונות תואמים עם ריהוט עתיק משוחזר או לחלופין מרוהטים בריהוט מודרני כדי להדגיש את הקונטרסט בין הישן והחדש. צימרים נוספים ממוקמים במבנים ייחודיים, כמו אוהל יורט אשר מהווה מבנה עגול העשוי מחומרים טבעיים או מערה החצובה בצלע. ישנם צימרים אשר נבנו על ידי אדריכלים ידועים ומבנים של צימרים אלה מציגים יצירת אומנות בתחום האדריכלי.

לקטגוריה של צימרים בעיצובים מיוחדים כלולים גם צימרים אקולוגיים, אשר בנויות ומופעלים על טהרת איכות הסביבה ומכילים ריהוט ופרטי דקורציה מעולם הטבע. צימרים נוספים מדגישים את הפן האומנותי של העיצוב ומעטרים את החללים ביצירות אומנות מקוריות. לרוב צימרים אלה יכילו ריהוט גלריה ייחודי, העשוי בסגנון אומנותי, פרטי אספנות מרחבי העולם אשר נבחרו בקפידה בגלריות לאומנות או בשווקים עממיים ופתרונות עיצוב ייחודיים, כגון קיר מאבן בזלת, נישות אבן, קשתות ותקרות בצורות מיוחדות. חלק מצימרים בעיצוב מיוחד עשויים בסגנון מודרני ומכילים שלל "הברקות" מקוריות: חללים שקופים, תאורה פנימית היוצרת אשליית תלת ממד, מיטות עגולות, במות פודיום וציורי קיר.

ישנם צימרים אשר משלבים עבודות יד אומנותיות מחומרי בניה ועיצוב שונים: וויטראז'ים צבעוניים, ריצוף שיש וקרמיקה, עבודות גבס, אבן גלילית או ירושלמית, עץ אקליפטוס גולמי ויציקות מיוחדות. צימרים נוספים בעיצובים מיוחדים יוצרים נושא עיצובי המוקדש לתקופה מסוימת, כגון רטרו, שנות החמישים, תקופה קלאסית או מאה ביניים. בצימרים אחרים ניתן למצוא עיצוב המוקדש לארץ מסוימת. צימרים אלה בנויים בהשראת סגנון עממי או קלסי של צרפת, יוון, הודו, מרוקו, ספרד, שוודיה ועוד. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 62 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות