לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה לדתיים

 

צימרים עם בריכה לדתיים

ציבור דתי, חרדי ושומרי המסורת בישראל מהווים אחוז ניכר בין כל הנופשים בצימרים. בתקופות הקיץ ובחגים יותר ויותר משפחות דתיים בוחרות בצימר כאל יעד החופשה האיכותית במרחבי הצפון או הדרום. גם זוגות דתיים ללא ילדים מגיעים באופן קבוע לצימרים. האורחים הדתיים, בדומה לאורחים החילונים, מעדיפים לנפוש בצימר עם בריכה. מה מאפיין צימרים עם בריכה לדתיים? להלן מספר קריטריונים, ההופכים את המתחם למתאים במיוחד לנופש של ציבור הדתיים.
ראשית כל, מדובר בצימרים המספקים פרטיות מלאה במתחם הפנים והחוץ. תנאי זה הכרחי במיוחד, כאשר הצימר מאובזר בבריכת שחיה. אורחים דתיים, זוגות או משפחות, מחפשים בריכה מבודדת, מוגנת ואף מגודרת, אשר לא מאפשרת חשיפה כלפי חוץ. במקרים מסוימים, יעדיפו אורחים דתיים בריכה נפרדת – בריכה, אשר כניסה אליה מופרדת בשעות מסוימות לגברים ולנשים. התנאים הנוספים לצימרים לדתיים כוללים כיבוד כשר למהדרין, אבזור מתאים המכיל מייחם, פלטת שבת, כלים כשרים או כלים חד פעמיים ומיטה יהודית. חשוב שבישוב בו ממוקם הצימר, יהיה בית כנסת, הממוקם בקרבת הצימר.
זוגות דתיים מחפשים לרוב צימר עם בריכת שחיה או טבילה פרטית. בריכה פרטית ממוקמת במתחם האישי של הזוג, לרוב בחצר של הצימר. כדי להפוך את הצימר למתאים במיוחד לדתיים, החצר בו מבודדת ומגודרת על ידי גדר או צמחיה ומאפשרת דיסקרטיות ופרטיות מלאות. אורחים דתיים אשר מגיעים לצימר יעדיפו מתחם אירוח השוכן בישוב דתי, בו כל התושבים שומרים על חוקי שבת. בישובים אלה הנסיעה ברכב בשבת אסורה וכך גם הדלקת מנגל או בר-בי-קיו.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 89 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות