לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה ונוף

 

צימרים עם בריכה ונוף

נוף הכנרת המהפנט, מראות הים, חורש טבעי גלילי או הרי הגולן – מה אתם אוהבים לראות ממתחם הצימר שלכם? לכל זוג אורחים – בקשות וציפיות משלו מהצימר, לכל אחד מתאים סגנון אחר. יש אלה אשר אוהבים את הצימר שלהם מפואר וגרנדיוזי, אחרים יעדיפו בקתת עץ כפרית, ונוספים ישמחו לבית אבן עתיק ומשוחזר המעוצב ברוח התקופה ההיסטורית. ואומנם, ישנם שתי איכויות המהוות מעין קונצנזוס בענף, האהובות באותה מידה על כל חובבי הצימרים היוקרתיים: הנוף והבריכה. לכן, כאשר אנחנו מדמיינים את הצימר המושלם, שני פרמטרים אלה יהיו כלולים בפנטזיה, ללא קשר לסוג העיצוב, גודל ואופי המתחם. על כך, רוב הצימרים היוקרתיים משתדלים לשלב במתחם את שני האיכויות. המשימה הניצבת בפניהם לא פשוטה.
בריכת שחיה, מעצם תפקידה, מחייבת תנאי פרטיות הולמים. המתרחצים בבריכה, גם אם התברכו בנתונים של דוגמני על, יעדיפו פרטיות מלאה המונעת חשיפה מיותרת ועיניי הסקרנים. הצורך בפרטיות, יהיה הוא פסיכולוגי ומחייב מציאות, דורש מבעלי הצימר תכנון מדויק של מיקום הבריכה. ואומנם, כאשר מדובר בצימר עם נוף, השיקול הראשוני המחייב הוא העמדת הבריכה ב"ספוט" המוצלח ביותר במתחם, בנקודת תצפית הגבוה והישירה ביותר אל הנוף הטבעי. כאשר המיקום אשר משלב תנאיי הפרטיות ומבט אל הנוף, נמצא – הבריכה שתקום כאן תהפוך לאטרקציה מיוחדת, מרהיבה ומזמינה, אשר תעניק חוויה מיוחדת לכל האורחים – פיזית ורוחנית בו זמנית.
אורחי הצימרים הישובים בבריכה זאת בין המים ושמים, יהינו מהנפלאות המים הצוננים ומהנוף הייחודי, המרהיב באותה מידה בשעות היום והלילה, כאשר הירח והכוכבים מוסיפים אופי זוהר וחלומי למי הבריכה. אם אתם אוהבים צימרים עם בריכה ונוף, כדאי לחפש מתחם בממוקם באזור הצפון הרחוק, אשר מציע נופים היפים ביותר בארץ. כאן, בגליל מערבי או עליון, על מרחבים ההרריים של רמת הגולן או בישובים הסובבים את כנרת, תמצאו צימרים עם בירכה ונוף אשר ישאירו אתכם ללא מילים מרוב ההתרגשות וההתלהבות. הזוגות הרומנטיים המחפשים אווירה חושנית, אינטימית ומקרבת, יהינו במיוחד מהצימר עם בריכה ונוף. הרי כאן משולבים כל התנאים היוצרים חופשה של ביחד, הספוגה באהבה, רגש וקרבה.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 57 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות