לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מומלצים עם נוף

 

צימרים מומלצים עם נוף

אחד האטרקציות העיקריות המבוקשות ביותר בחופשה בצימר – זה הנוף הטבעי והפסטורלי הנשקף מהמתחם. נופים מוריקים של הרי הגליל והרי הגולן, מראות החורש הטבע, תמונת הים והחוף המבודד, ושל הכנרת הכחולה – כל אלה מהווים תפאורה מושלמת לנופש איכותי. באם מדובר בחופשה רומנטית או משפחתית, התמונה הצבעונית של הנוף הרוגע, הנוצץ באור היום, הזוהר בזריחה ולוהט בשקיעה, מוסיפה, משדרגת ומעצימה את החוויה של רוגע ומנוחה אותה עוברים האורחים בצימר.

ובכם, ישנם צימרים רבים המבטיחים לגולשים הצופים בתמונות המפתות של המתחם, נוף פנורמי. אכן, בין שלל הצימרים עם נוף בולטים מתחמי אירוח הממוקמים על קו הנוף הפתוח, ומציגים תמונה הרמונית, מהפנטת ומרגשת של נפלאות הטבע. ישנם צימרים נוספים אשר מציגים נוף חלקי, המבצבץ בין גגות הישוב. וישנם את אלה אשר הנוף הטבעי מופיע כנקודה מינימאלית, המרומזת והמטושטשת, הנגלית לצופים מזווית בודדת במתחם, ורק במאמץ רב וביום עם ראות טובה במיוחד.

כל אחד מצימרים אלה טוען כי מדובר בצימר עם נוף. התמונות לעיתים לא עוזרות – צלמי הצימרים יודעים להשיג תמונות אטרקטיביות של נוף טבעי גם במתחמים עם ראות חלקית ונוף מצומצם. כדי לבחור בצימר המתהדר בנוף פנורמי פתוח, מומלץ לעיין בצימרים מומלצים עם נוף, המוצגים על דפי אתר בורדו. צימרים אלה ממוקמים באזורים מבודדים, בקצה הישוב או מחוצה לו, על ראש המצוק או בקו חוף הים. המראה המרהיב של טבע פראי, בראשיתי ואותנטי נצפה מכאן במלוא הודרו. מסביב לא תמצאו מבני מגורים או תעשיה, כבישים רועשים ומגרשים בתהליך הבניה. רק טבע, שלווה ושפע של ירוק בעיניים. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 70 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות