לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מומלצים עם בריכה מחוממת

 

צימרים מומלצים עם בריכה מחוממת

החורף מגיע, הגשמים מתחזקים, הטמפרטורות יורדות. האם זה אומר שצריך להישאר בבית ולוותר על החופשה בצימר? ממש לא! ההפך הוא הנכון – זאת התקופה המושלמת לחופשה בצימר נעים, חמים ומחבק, המציע שפע של פינוקים ואטרקציות, והחשובה ביותר  היא כמובן – בריכת שחיה מחוממת. אכן, האינטרנט מוצף בהצעות מפתות לצימרים עם בריכה מחוממת. התמונות היפות מבטיחות חופשה בלתי נשכחת, התיאורים מספרים על גן עדן, חלום וחוויה מושלמת. ואומנם, הגולשים המודרניים כבר מבינים – לא כל מה שכתוב ומוצג בדפי האינטרנט הוא האמת לאמיתה.

אם כך הדבר, כיצד נדע להבדיל בין "תיקונים" קלים במקרה הטוב, שקר מוחלט במקרה הרע והאמת אשר תואמת מציאות במקרים אחדים? כיצד נשכיל לבחור בצימר איכותי אשר לא רק מבטיח אלא גם מקיים חוויה בלתי נשכחת? הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות למומחים. ואכן, באתר בורדו מפורסם מגוון צימרים מומלצים עם בריכה מחוממת. מדובר בצימרים אשר עברו בדיקה קפדנית אשר קבע את טיב האירוח במתחם. אש צוות מטעם מערכת האתר נכח בצימר, נכנס למתחם הבריכה המחוממת, בדק את טמפרטורת המים וקבע שהתמונות אכן תואמות את המציאות. בנוסף, צימרים אלה זכו לאהדה מצד האורחים אשר היו בצימר ורשמו חוות הדעת בתוך האתר. אתם מוזמנים לעיין בין שלל תגובות נלהבות של האורחים אשר זכו לחוויה איכותית ומפנקת בצימר המומלץ.

מה מאפיין צימר איכותי עם בריכה מחוממת? ראשית כל, הצימר עצמו אמור לעמוד בקריטריונים של ניקיון, טיפוח סביבתי, אבזור משוכלל, עיצוב מושקע ותנאיי פרטיות ושירות גבוהים. אך כל אלה נכונים לכל צימר יוקרתי. כאשר במתחם ממוקמת בריכת שחיה מחוממת, הדרישות רק עולות. מתחם הבריכה המחוממת אמור להיות מקורה כדי להגן מפני הגשם והרוחות. הטמפרטורה בבריכה צריכה להיות גבוהה מ- 28 מעלות. רצוי שחלל הבריכה יהיה ממוקם על משטח מרווח ומאוורר המאובזר במקומות ישיבה נוחים, תאורה בהירה וחלונות לנוף.    

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 66 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות