לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים לזוגות עם בריכה

 

צימרים יוקרתיים לזוגות עם בריכה

בריכות שחיה הם הטרנד החם בתחום צימרים יוקרתיים. החשיבות של בריכת שחיה כאביזר חובה בצימר זהה באותה מידה לחופשה משפחתית ולחופשה רומנטית. ואומנם, כאשר מדובר בחופשה זוגית, השימוש והסגנון של בריכת השחייה הנדרשת שונה בהחלט. קודם כל, כאשר מדובר בחופשה משפחתית, הצורך בבריכה הוא לשם בידור לילדים. בריכה כזאת אמורה להיות גדולה ובטיחותית. לעומת זאת, בנופש זוגי, החשיבות העליונה היא לתנאיי הפרטיות. לכן, צימרים יוקרתיים לזוגות מאבזרים את מתחם החוץ הפרטי של הזוג בבריכה. הבריכה הפרטית לא חייבת להיות גדולה במיוחד. ישנם צימרים רומנטיים יוקרתיים אשר מציעים לזוג בריכת טבילה אינטימית בחיק הטבע.

לרוב הזוגות, זה בהחלט מספיק. 
הרחצה המשותפת בבריכה מגבירה את האווירה החושנית, מעניקה הנאה פיסית ומעצימה מצב הרוח. לכן, יותר מהגודל, חשוב שהבריכה בצימר לזוגות תהיה מעוצבת, יפה, נוחה לרחצה משותפת ומוקפת בצמחיה. ישנם צימרים יוקרתיים לזוגות עם בריכה אשר ממקמים את הבריכה על פודיום גבוה לצפייה בנוף. ואומנם, גם במקרה של בריכה על הגובה, נשמרת כאן הפרטיות. הזוגות אשר מתרחצים בבריכה לא מעוניינים בעיניי הסקרנים ולכן, תהיה הבריכה מוסתרת על ידי גדר או עצים וצמחייה גבוהה. הבריכה בצימרים רומנטיים מוקפת על ידי שלל פינות אינטימיות מוצלות, מיטות שזוף ופרגולות רומנטיות. במקרים רבים, מתחם הבריכה מהווה את מרכז הפעילות העיקרי של הזוג. לכם חשוב שליד הבריכה תהיה פינת סעודה עם שולחן לקפה ולארוחת הבוקר.

בצימרים רומנטיים רבים, מוגש כיבוד קולינרי ומשקאות אלכוהוליים אל שפת הבריכה כדי להנעים את זמנו של הזוג.  ישנם צימרים יוקרתיים לזוגות עם בריכה אשר לוקחים את פן האבזור לשלב הבא ובמקום בריכת שחיה סטנדרטית מאבזרים את הצימר בבריכת זרמים, המשלב ג'טים של ג'קוזי ספא עם יתרונות של בריכה מחוממת. ישנן בריכות שחיה רבות אותן לחמם בעונות הקרות. בריכות נוספות מציעות גם קירוי זמני או קבוע, המשמר את הטמפרטורה של הבריכה. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 78 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות