לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה למשפחות דתיות

 

צימרים עם בריכה למשפחות דתיות

הקיץ התחיל, וככל שהחום והלחות עולים ומתעצמים, כך מתחזק הרצון שלנו בחופשה. ולא סתם חופשה אלא חופשה עם בריכת שחיה צוננת וקרירה, זאת שתציל אותנו מהשמש האכזרית. כל זאת נכון לגבי כולנו ובמיוחד לאלה שהתברכו במשפחה גדולה. משפחות דתיות ברוכות ילדים, זקוקים לחופשה אף יותר מכולנו בשל העומס, העייפות ושפע של משימות איתן הן מתמודדות בשגרה היומית. צימרים עם בריכה למשפחות דתיות  הם הפתרון המושלם העונה לצורך של משפחות דתיות ושומרות מסורת בחופשה פסטורלית, מוריקה וטבעית על שפת הבריכה. במה שונים צימרים אלה מצימרים אחרים?
ובכן, כדי שהמתחם יתאים למשפחה דתית, צריכים להתקיים בו כמה פרמטרים חשובים. מתחם הצימרים אשר מתאים לדתיים אמור להיות פרטי, מבודד וסגור. כך ירגישו האורחים בטחון ויימנעו מחשיפה בפני הסקרנים. מספר גדול של חדרי שינה, סוויטות או יחידות אירוח הוא שיקול קריטי בבחירת מתחם אירוח למשפחה דתית. חשוב שלכולם יהיה מקום וכולם ירגישו בנוח. הצפיפות והעומס - אלה הסכנות של החופשה הפסטורלית וכדי להימנע ממנה כדאי לבדוק שבצימר יש מרחב גדול ולא עמוס וחדר שינה נפרד לילדים. גם גלרייה הממוקמת מעל החלל המרכזי, עושה את העבודה. הילדים יוכלו לישון שם בנחת בלי להפריע להורים ויקומו למחרת רעננים ושמחים, מחכים כבר לפינוקי הבריכה.
בשבתות ירצו בני המשפחה לבקר בבית הכנסת הפעיל הממוקם בקרבה אל הצימר. פלטת שבת, מייחם ואף מיטה יהודית – כל אלה ניתן למצוא היום בצימרים עם בריכה המיועדים למשפחות דתיות. בחופשה הבאה שלכם בצפון אתם כאן – באחד הצימרים היוקרתיים המצוידים בבריכת שחיה גדולה, נוחה, בטיחותית ונגישה המתאימה לשימוש על ידי משפחות דתיות. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 70 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות