לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים עם בריכה מחוממת

 

צימרים יוקרתיים עם בריכה מחוממת

ברוב הצימרים היוקרתיים ניתן למצוא בריכת שחיה אשר הפכה בשנים אחרונות לאבזור שגרתי ואף חיוני. בריכת שחיה בצימר היא דוגמה מצוינת להפיכת להיט או אטרקציה ייחודית לערך סטנדרטי, בדומה לג'קוזי בשנים הקודמות אשר בהתחלה היה פריט מותרות הנמצא רק במתחמים בודדים ובמהרה הפך לאבזור חובה. היום מתקיים תהליך דומה בנושא בריכות שחיה מחוממות בצימרים יוקרתיים. אם עוד לפני כשנתיים, רק בצימרים בודדים היו מחממים בריכות שחיה בעונות החורף והמעבר הרי היום יותר ויותר צימרים יוקרתיים מספקים חימום לבריכות שחיה.

המגמה הזאת נוצרה בזכות מספר שיקולים. ראשית כל התפתחו טכנולוגיות חדשות אשר מאפשרות לחמם את הבריכה בהשקעה כלכלית נמוכה מאשר בעבר ופותחות אפשרות חימום גם למתחמים קטנים יחסית עם פחות מארבע יחידות במתחם. השיקול השני נובע משינוי בתפיסת היוקרה בחברה עצמה. חובבי חופשות היוקרה לא מסתפקים באטרקציות קיימות ושגרתיות ומחפשים חוויות חדשות והפתעות מרעננות בתחום. מה שבעבר נחשב כיוקרתי הופך היום לעממי, דברי מותרות של פעם נחשבות היום כרגילים ועל כך מאבדים מערכם. השיקול הנוסף טמון באיכויות ייחודיות של בריכה מחוממת אשר פותחת אפשרויות רבות לפינוק והנאה לאורחים.

שחיה במים חמים בבריכה מקורה היא פעילות בריאה ונעימה במיוחד ומאז שגילו הישראלית את תענוגות הבריכה המחוממת, הם לא מוכנים לוותר עליהם גם בצימר. צימרים יוקרתיים עם בריכה מחוממת נחשבים כאטרקטיביים במיוחד בקרב נופשים עם משפחות, במיוחד כאשר מדובר במשפחות עם ילדים קטנים. ואומנם, גם אורחים רומנטיים, זוגות חברים וקבוצות רואים בבריכה מחוממת פעילות מהנה וחברתית, מגבשת, מפנקת ומרעננת.   

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 65 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות