לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה גדולה

 

צימרים עם בריכה גדולה

חובבי הצימרים הוותיקים נזכרים בתקופות "התמימות" כאשר בריכת שחיה במתחם הצימר הייתה נחשבת אטרקציה מיוחדת ונדירה. בתקופה היא, היו הבריכות המוצעות בצימרים קטנות וקנויות, העשויות מאינטקס תעשייתי ומאופיינות באבזור בסיסי ביותר. ואומנם, ככל שתחום הצימרים היוקרתיים הלך והתפתח, השתנו הדרישות והציפיות של האורחים ורמת האיכות במפרט הטכני בצימרים עלתה פלאים. על כך מיהרו בעלי הצימרים היוקרתיים לשדרג את המתחמים בבריכות שחיה מסוג אחר – כאלה שרואים באחוזות נופש יוקרתיים ביותר בעולם. בריכות אקסקלוסיביות אלה מאופיינות במספר פרמטרים ההופכים אותם ליצירת אומנות של ממש. הפסיפס הנוצץ והיוקרתי, המיובא במיוחד מחוץ לארץ, הגודל כמעט אולימפי, המאפשר אימון מקצועי של שחייני הנבחרת, שלל תוספות דקורטיביות וטכנולוגיות המעניקות הנאות אקסטרה למתרחצים, הפרטיות המלאה והמיקום מול נוף פנורמי – כל אלה מציעים צימרים עם בריכה גדולה, חדישה ומעוצבת.
לרוב, צימרים עם בריכה גדולה מיועדים למספר רב של אורחים ומציעים מספר גדול של יחידות אירוח. זאת כדי לאפשר לכל האורחים במתחם ליהנות מבריכת השחייה בו זמנית. ואומנם, בתקופה אחרונה התגבש טרנד נוסף, המהווה שלב חדש בהפיכת צימר למתחם יוקרה אליטיסטי – צימרים עם שתיים או שלוש יחידות ובריכת גדולה במיוחד. גם כאן, משתמרת האיכות העילית של הבריכה. מפלי מים, הזורמים אל תוכה, תעלות גלישה המשוות לבריכה מראה טבעי ומלא, זרמים נגד כיוון השחייה וג'טים לעיסוי, מדרגות כניסה וגישה נוחה לנכים, מעקה בטיחות, תאורה תת מימית, רמקולים בנויים ואף מסך קולנוע הניצב ממול – כל אלה הופכים את הבריכה ליצירת אומנות אמתית. ישנם צימרים עם בריכה גדולה אשר שוכרים מעצב מקצועי כדי לבנות בריכת שחיה.
בריכה זאת תהיה ייחודית וחד פעמית, המעוצבת בצורה א – סימטרית אסתטית ומושכת, מציגה ציור או הדפס מפסיפס בתוך הבריכה, מושחלת בתוך במת אבן יפיפייה ומוארת בתאורה מיוחדת, בדיונית ומרהיבה. הסביבה אשר מקיפה את הבריכה, גם היא מאופיינת בעיצוב יוצא דופן. פרקים שלמים, גינות, פרדסים ובוסתנים, גינות פרחים ומדשאות מפוזרים מסביב לבריכה כדי לאפשר למתרחצים הנאה כפולה – גם מהמים הצוננים וגם מהסביבה הטבעית והמוריקה. האורחים מוזמנים לנוח מפינוקי הבריכה על כיסאות נוח ומיטות שזוף, להתרווח על ערסל זוגי או על נדנדה מרווחת, לנשום אוויר צח, ללגום מהקוקטייל ולטעום מהכיבוד העשיר, המוצע לרוב לשפת הבריכה. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 66 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות