לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מומלצים עם בריכה פרטית

 

צימרים מומלצים עם בריכה פרטית

באם מדובר בנופש רומנטי שגרתי או אירועים מיוחד, כגון הצעת נישואין, ירח דבש או חגיגת יום הולדת או יום נישואין – צימר עם בריכה פרטית הוא היעד המושלם. הימצאות בריכה פרטית בצימר מרמזת על תנאיי אירוח מיוחדים במתחם. ראשית כל, מדובר בצימר עם מתחמי חוץ ופנים מבודדים, מופרדים ופרטיים, הממוקמים ללא אפשרות של חשיפה מצד אורחים השוכנים ביחידות אחרות. התנאי הזה חשוב מאוד לקיום חופשה רומנטית או כל חופשה הדורשת דיסקרטיות ופרטיות מלאה.

בריכת שחיה פרטית לרוב ממוקמת בחצר פרטית של הסוויטה, במקרים אחרים על המרפסת ובמקרים נדירים – בתוך חלל הפנים של הצימר. בריכה פרטית בצימר מציעה עיצוב רומנטי, תנאיי נגישות ונוחות מיוחדים, תאורה זוהרת, מוזיקת רקע ולעיתים אף מסך טלוויזיה או קולנוע הממוקם ממול לבריכה. בריכה פרטית בצימר היא גם האטרקציה העיקרית של המתחם, מוקד המשיכה וההבטחה לחוויה יוצאת דופן. כידוע צימר יוקרתי זה עסק לא זול. כאשר מדובר בצימר יוקרתי עם בריכה פרטית, המחיר אף עולה. כל אלה דורשים התייחסות רצינית ביותר לבחירת הצימר. זאת במיוחד כאשר מדובר בחופשה שאמורה לציין אירוע מיוחד.

כאשר הנופש בצימר כולל הצעת נישואין למשל, חשוב שהכל יהיה מושלם. אין מקום לטעיות ואכזבה פשוט לא באה בחשבון. ובכן, כדי למצוא את הצימר המושלם, כדאי לעיין בין מגוון צימרים מומלצים עם בריכה פרטית. בצימרים מומלצים ביקרו אנשי צוות מארכת האתר, אשר בדקו בקפידה את תנאיי האירוח, סיירו במתחם הבריכה הפרטית, בדקו את סביבת החוץ וראיינו את המארחים. הבדיקה של הצימר על ידי מערכת אתר בורדו היא מעין "תעודת אחריות" אשר מבטיחה תנאים איכותיים שתמצאו כאן. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 47 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי