לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים למשפחות עם בריכה

 

צימרים יוקרתיים למשפחות עם בריכה

צימרים יוקרתיים למשפחות עם בריכה
משפחות רבות מבקשות לצאת לחופשה כפרית, נוחה ומפנקת במרחבי הצפון. מראות הטבע והנופים, האוויר הצח, מגוון אפשרויות בילוי ופנאי – כל אלה הופכים את הצפון ליעד מקומי מעודף לחופשות משפחתיות. על כך ניתן למצוא מגוון רב של צימרים יוקרתיים למשפחות באזורים שונים בצפון: צימרים משפחתיים בגליל עליון, מערבי, ליד הכנרת או ברמת הגולן. לרוב, כאשר מדובר בחופשה משפחתית, הצימר אמור לספק שלל תנאים מיוחדים, אחד מהתנאים החשובים הוא מתחם חוץ גדול ונוח, המתאים לילדים. מדשאה, גינה, רחבה או פרק טיול – כל אלה מוסיפים איכויות חשובות לצימר יוקרתי למשפחות בצפון.

בנוסף למרחב חוץ גדול ונוח, צימרים יוקרתיים למשפחות בצפון מציעים מספר רב של יחידות לינה  וכאשר מדובר במשפחה גדולה, יש צורך במתחמים גדולים במיוחד – לפחות ארבע צימרים במתחם. חלל הסוויטה למשפחות צריך להיות מרווח ונוח ולספק פרטיות להורים ולילדים. לרוב, בצימר למשפחות ישנם שניים או שלושה חדרים מחוברים – סלון וחדר שינה או שני חדרי שינה. לעיתים, סוויטה משפחתית מאובזרת בגלריית שינה נוחה, המצוידת במיטות שינה ומסך טלוויזיה. 
צימרים יוקרתיים למשפחות מאופיינים בתנאיי פרטיות במתחם. חשוב שהמתחם כולו יהיה מבודד ומגודר. במקרים שהמשפחה רוצה לנפוש באופן בלעדי במתחם – כדאי לברר עם בעל הצימר האם ישנה אפשרות להשכיר את המתחם באופן מלא. כאשר מדובר באירוע משפחתי, חשוב לבדוק האם ישנו במתחם הצימרים חלל פנים המיועד למפגש משותף או מתחם חוץ מקורה עם מקומות ישיבה ושולחן. לרוב, ירצו בני המשפחה לבשל ארוחות במתחם ועל כך מציעים צימרים משפחתיים מטבח משותף הממוקם במבנה נפרד או בשטח חוץ.

כאשר מדובר בחופשה עם ילדים, חשוב לדאוג לשלל פעילויות אשר יעסיקו ילדים בזמן החופשה. לכן, רוב הצימרים המשפחתיים בצפון מציעים בריכת שחיה עם אופציה לחימום וקירוי בעונות הקיץ, מגרשי משחק, שולחנות פינג – פונג, אופניים ואף חדר משחקים פרטי עם מסך טלוויזיה ואביזרי משחק. חשוב לציין שהבריכה בצימר משפחתי חייבת להיות בטיחותית, מגודרת ושמורה. אל הבריכה בצימר משפחתי ניתן להכניס ילד רק בליווי מבוגר. ברוב הצימרים היוקרתיים בצפון מציעים אפשרויות בילוי בסביבה. ניתן לקבל כאן שוברי הנחה למסעדות, הדרכה לטיולים בטבע, המלצה על חוות אקולוגיות, סדנאות וסיורים באזור. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 70 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות