לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה ענקית

 

צימרים עם בריכה ענקית

הגודל, כידוע, לא קובע. אלא אם כן מדובר בבריכה. ובכן, אנחנו, ישראלים, אוהבים פינוק ובריכת שחיה ענקית בצימר היא פינוק של ממש. כל זה נכון אם הבריכה מיועדת למספר זוגות אורחים. כל זה הופך להיות נכון אף יותר, כאשר מדובר בבריכה הניצבת במתחם אירוח גדול עם מספר רב של יחידות נופש. בריכה ענקית בצימר היא למעשה, ההמצאה החדשה יחסית. עוד לפני מספר שנים, צימרים עם בריכה ענקית היו נדירים, יקרים מאוד ובלתי נגישים. בריכות שחיה ענקיות היו נחלה של מלונות בוטיק אשר מדגישים את הבריכה בתור האטרקציה העיקרית בחוויית האירוח. ואומנם, מתחמי הצימרים עם מספר מצומצם של סוויטות אירוח הסתפקו בבריכות אינטקס או בריכות בנויות קטנות יחסית אשר אפשרו טבילה אך לא שחיה של ממש.
אומנם, צימרים יוקרתיים חדשים מציעים לאורחים בריכה אשר לא תבייש את נבחרת השחייה האולימפית. ואומנם, לא צריך להיות שחיין מקצועי כדי ליהנות מנפלאות הבריכה הענקית. המרחב הגדול, התחושה של החופש, הפתיחות – כל אלה מונעים צפיפות ועומס גם בשעות "השיא" – כאשר כל אורחי המתחם מתאספים על שפת הבריכה. ואם כבר בריכה ענקית – אז שתהיה גם משוכללת, מעוצבת וייחודית. בצימרים יוקרתיים אשר משקיעים בבריכת ענק, הקמת הבריכה מתקיימת תחת פיקוח של אדריכל ומעצב, אשר יוצרים צורות מיוחדות למבנה הבריכה, מרצפים אותה בפסיפס זוהר יוקרתי המיובא מחוץ לארץ, מאבזרים אותה במפלי מים מרהיבים, מתקינים בה ג'טים חזקים נגד כיוון השחייה וזרמי עיסוי. רוב בריכות ענק בצימרים יוקרתיים מודרניים מציידים את הבריכה בתעלת גלישה, אשר יוצרת מראה מלא וטבעי לבריכה.
אבל גם בזה לא נגמרו האפשרויות. מה לגבי בריכת שחיה ענקית עם תאורה פנימית? מה לגבי רמקולים פנימיים אשר משמיעים מוזיקה מתחת למים? ומה לגבי מקרן קולנוע ענק המקרין סרט על מסך קולנוע המחובר לקיר מול הבריכה? ואם כל זה לא מספיק – אתם מחפשים בריכת שחיה ענקית עם ג'קוזי ספא מובנה בתוכה. כך תרוויחו מכל העולמות – הפינוק המרגיע של ג'קוזי ספא מול הזרמת האנרגיות ממריצות בבריכת שחיה. רוצים לנוח לאחר הרחצה? בצימרים עם בריכות ענקיות משקיעים גם בסביבת החוץ. מדשאות ירוקות, פינות ישיבה, מיטות שזוף, נדנדות, ערסלים – כל אלה תמצאו מסביב לבריכה.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 37 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי