לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה מקורה

 

צימרים עם בריכה מקורה

הסכימו איתנו כי רובנו הישראלים פשוט משוגעים על בריכות שחיה. יש לנו חיבה מיוחדת  לתחושה הקרירה והצוננת של מי הבריכה בימי חום יולי אוגוסט או דווקא למגע המלטף של המים החמים כשקר וגשום בחוץ. ייתכן כי אתם לא שחיינים מקצועיים והידע שלכם בשחייה מוגבל לסגנון הכלב הבסיסי, אך עדיין כאשר מדובר בבריכת שחיה, כולנו מוכנים לקפוץ למים. אולי זה האקלים הישראלי, הספוג בלחות אשר גורם לנו לפנטז על זרם המים הקרים שישטוף את הזיעה וימריץ את הגוף או הפנטזיה ההוליוודית המשתקפת מסדרות הטלוויזיה, בה הגיבורים משתזפים להם בעצלות אופיינית על שפת הבריכה המפוארת עם כוס מרטיני ביד. ועדיין, כמו שאומרים, יש בריכות ויש בריכות. בצימרים עם בריכה מקורה, למשל, לא מסתפקים במתקן פלסטיק בסיסי, צפוף ולא כל כך נוח. למעשה, ההפך הוא הנכון.
בצימרים יוקרתיים עם בריכה דואגים לנוחות, פינוק ותנאים הולמים לרחצה בטוחה ומהנה – גם כאשר מדובר בדרישות מיוחדות. ובכן, אחת הדרישות שבעלי הצימרים שומעים בלי הפסקה – היא קירוי לבריכה. הסיבות לכך רבות: כאשר בחוץ חם וקרני השמש הישרים מפסיקים לגרום להנאה והופכים למטרד, המתרחצים מחפשים להסתתר מהשמש הקופחת. במיוחד כשמדובר בחופשה משפחתית עם ילדים קטנים. ואם בעונות הקרירות מדובר, הצורך בקירוי המגן בפני הגשם והרוחות עולה אף יותר.אם ההגנה מפני השמש דורשת קירוי גג חלקי וקליל יחסית, הניתן להסרה בקלות, הרי שקירוי חורפי מהווה מבנה מורכב אשר מגיע יחיד עם חימום הבריכה.
לרוב, צימרים עם בריכה מקורה, דואגים להתאים את הקירוי לכל מצב: אם מדובר בבריכה קיצית, הקירוי מהווה ירית בד אשר מתוכה מעל כל הבריכה או חלק ממנה, או עשויה מפרגולה טבעית, העטופה בצמחיה נאה. קירוי חורפי יכול להיות זמני, אשר ניתן להסרה באופן חלקי או מלא בעונות הקיץ או קבוע. קירוי קבוע בצימרים עם בריכה מהווה מבנה שלם, המאובזר בחלונות ענקיים ומתקני אוורור, היוצר חלל מרווח, נושם ונוח, כאשר במרכזו ממוקמת הבריכה. קירוי הבריכה משמש גם ליצירת פרטיות למתרחצים. כאשר הבריכה מוסתרת על ידי קירות הקירוי, ירגישו המתרחצים מוגנים ובטוחים, ללא חשש מהפרעה חיצונית.    

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 38 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי