לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מבודדים למשפחות

 

צימרים מבודדים למשפחות

רוב הצימרים המבודדים ממוקמים בסביבה טבעית אותנטית ופראית – חורש טבעי או יער עבות, פסגת ההר או פרדס הדרים ענק, חוות חקלאיות ובוסתנים רחבים. צימרים מבודדים הם מתחמי אירוח עם יחידה אחת במתחם או מספר יחידות אשר כל אחת מהן ממוקמת הרחק מהשנייה ולכל יחידה צמוד מתחם חוץ פרטי משלה, מגודר או מוסתר מעיניי הכל. לעיתים צימרים מבודדים ממוקמים בקצה או מחוץ לישוב וגובלים בשטחים טבעיים, שדות, מטעים או שמורות הטבע.

לרוב, צימרים מבודדים מתאימים לאירוח זוגי רומנטי בשל האווירה האינטימית והדיסקרטית השוררת בהם. ואומנם, קיימים צימרים מבודדים למשפחות אשר מספקים תנאים מצוינים לנופש משפחתי חמים, אינטימי ומחבק. כאשר מדובר במתחם צימרים עם מספר מצומצם של יחידות או סוויטה יחידה במתחם, המשפחה שוכרת את המתחם כולו. למעשה, כאשר המתחם שייך למשפחה אחת, כל המתקנים והאטרקציות נגישות כאן לבני המשפחה באופן בלעדי. כך למשל, כאשר ממוקמת במתחם בריכת שחיה, השימוש בה מתאפשר רק לבני המשפחה המתארחת.

משפחות רבות בוחרות בצימרים מבודדים כיעד חופשתם כאשר מתוכנן אירוע חגיגי, אשר אמור לחבר בין כל בני המשפחה אשר לא מעוניינים בחשיפה של האירוע לאורחים נוספים השוכנים בצימרים קרובים. היתרון הנוסף של צימרים מבודדים הוא הסביבה הטבעית העשירה בצמחיה, עצים סמיכים ונופים פסטורליים. כאשר מדובר במשפחה עם ילדים, טיולים בטבע עשויים להפוך את החופשה לחוויה בלתי נשכחת עבור האורחים הקטנים.

 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 38 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי