לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה וסאונה

 

צימרים עם בריכה וסאונה

סאונה פינית יבשה היא דרך עתיקה ומסורתית להרגיע ולשחרר את הגוף. ישיבה בתא צפוף הספוג בלחות, ובטמפרטורה גבוהה משפיעה על כל המערך הגופני שלנו ועל פי מסורת פינית עתיקה בעלות סגולות מרפאה. ישראלים רבים מגלים את הסגולות של הסאונה בשנים האחרונות, והמנהג הזר הופך לפופולארי ושגרתי גם בעיניי תושבים מקומיים. בצידו השני של העולם, החמאם התורכי גם הוא מהווה סגנון טיפולי בעל השפעה חזקה על הגוף ורבים מאיתנו רואים טיפול בסאונה כתחליף לחמאם.
כך או אחרת, בשנים אחרונות הפכה סאונה יבשה לאטרקציה שכיחה בצימרים יוקרתיים. על פי המומחים בתחום, ההשפעה המרפאה של טיפול בסאונה עולה כאשר הטיפול משלב גם רחצה במים של הבריכה. החיבור בין המים הקרים של הבריכה עם טיפול בסאונה מהווה דרך מושלמת לרבים מאיתנו להרגיש רעננים, מחוזקים ובריאים יותר. הניגוד של הטמפרטורות, התחושה של החום מול הקור, מכניסים את הגוף האנושי למצב שונה, מלא באנרגיות ומרץ. לכן, רוב הצימרים המציעים סאונה כחלק ממתקני הפני במתחם, משלבים גם בריכת שחיה. לעיתים צימרים עם בריכה וסאונה מציעים מרכז ספא מקצועי כאשר גם סאונה וגם בריכה מהווים מרכיבים מהותיים ביותר בטיפול.
בנוסף, ניתן למצוא במרכז ספא חדרי טיפול, אמבט שמנים, ג'קוזי ספא או בריכת זרמים. בצימרים יוקרתיים נוספים ממוקם מתקן סאונה בתוך החלל או מתחם חוץ פרטי של הסוויטה. צימרים אשר מדגישים את הבריאות והשחרור כקונספט של החופשה, מספקים גם בריכת שחיה פרטית, הצמודה לסאונה. היום קיימים מספר סוגים של מתקני סאונה בצימרים יוקרתיים: סאונה רטובה, אשר ממוקמת בתוך המקלחון ומופעלת כחלק מתהליך הרחצה וסאונה יבשה, הבנויה בתוך מבנה מעץ טבעי, המתאימה לזוג או למספר רב של המשתמשים. היום נמצא בשימוש מתקן סאונה הפועל על גלי חום אנפרא אדום אשר חודרים אל תוך רקמות האור ומשפיעים על כל האורגניזם. צימרים עם בריכה וסאונה אשר משלבים מתקן אנפרא אדום עם בריכת ספא או בריכת שחיה מתאימים במיוחד לחופשה של בריאות כאשר המטרה של הנופש היא חיזוק ושחרור הגוף.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 23 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי