לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מותאמים לנכים

 

צימרים מותאמים לנכים

בשנים אחרונות בענף הצימרים מתגברת מודעות כלפי תנאיי אירוח נאותים גם לציבור נכים על כיסא גלגלים. יותר ויותר מתחמי אירוח מתייחסים ברצינות לצרכים מיוחדים של אורחים על כיסא גלגלים ומשדרגים את מבנה הצימר ואת מתחם החוץ בשלל מתקניים מיוחדים אשר יהפכו חופשה של נכים לנוחה ונגישה. צימרים אשר נבנים עם התאמה לנכים עוברים בדיקה יסודית ומקבלים תו נגישות לנכים. ישנם קריטריונים רבים לצימר המותאם לצרכיי הנכים. צימר לנכים בנוי על מפסל שטוח ללא מדרגות, כך שהגישה לכל המתקנים קלה, מהירה ונוחה.

בדרך כלל החניה אל הצימר ממוקמת קרוב למתחם והכניסה אל הצימר ישרה וקצרה, המותאמת לכיסא גלגלים. פתחי הדלתות בצימר מותאם לנכים גדולים יותר מפתחים רגילים וזאת כדי לאפשר לנכים להיכנס עם כיסא גלגלים. חדר רחצה בצימרים לנכים גדול ורחב, המאובזר במעקה מיוחד באזור המקלחת ודוש מיוחד. מתקן ג'קוזי בצימרים מותאמים לנכים שקועים בתוך הרצפה ומאובזרים במעקה מיוחד, המאפשר מעבר נוח מכיסא גלגלים אל תוך הג'קוזי.

חלל הפנים בצימרים אלה גדול  ופתוח ומכיל מיטה נוחה ורחבה, שדות מטבח ואחסון נמוכות, מרחב לא עמוס בריהוט- כל אלה מאפשרים ניידות נוחה, קלה ונגישה. היציאה אל מתחם החוץ מחלל הצימר מבוססת על מפסל אחיד, ללא מדרגות. כאשר קיימת בצימר בריכה, היא מאובזרת בכניסה נגישה ללא מדרגות ומעקה מיוחד, המאפשר לרדת מהכיסא ישר אל תוך הבריכה. כמו כן, כאשר קיים ג'קוזי ספא במתחם החוץ, יתאפשר לנכים בכיסא גלגלים מעבר קל מהכיסא אל מתקן ג'קוזי.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 20 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי