לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים ותיקים באתר

 

צימרים ותיקים באתר

על דפי אתר בורדו ניתן לראות מגוון צימרים יוקרתיים בסגנונות שונים, אשר הוקמו במהלך שנים אחרונות. צימרים אלה זכו לאהדה מקהל חובבי חופשות יוקרה ורכשו מוניטין רב בשל איכות האירוח, האבזור המצוין והעיצוב המוקפד. צימרים יוקרתיים אלה מייצגים את האיכות התוכן של האתר בורדו. צימרים ותיקים באתר הם מתחמי אירוח יוקרתיים המפורסמים על דפי בורדו כבר תקופה ארוכה, מעל שנה. בין צימרים אלה, ניתן למצוא מתחמים יוקרתיים הממוקמים באזורי הצפון הרבים – בגליל עליון, גליל מערבי, ברמת הגולן ובמושבה ראש פינה ובישובים סובבי כנרת. מתחמי נופש ותיקים באתר מציעים מגוון אפשרויות אירוח – בקתות עץ רומנטיות, מלונות בוטיק אקסקלוסיביים, סוויטות יוקרה בודדות במתחם, אחוזות נופש עם מספר רב של יחידות שינה, וילות אירוח לחופשה משפחתית וצימרים משפחתיים במתחמים גדולים.

בין שלל צימרים ותיקים באתר, ניתן למצוא מתחמים יוקרתיים ביותר, אשר מחירם עולה על 1500 ₪ ללילה בסוף שבוע וגם צימרים "חסכוניים" יותר, אשר מתומחרים בין 700 ועד 1200 ₪ לסוף שבוע. בדרך כלל, מחרי אמצע שבוע בצימרים יוקרתיים אלה יהיו זולים ונגישים יותר. בתקופות החגים ובעונת הקיץ המחרים לרוב עולים וזאת בשל הביקוש הרב מצד הגולשים לצימרים אלה.

גולשי האתר מוזמנים להתרשם משלל איכויות של צימרים אלה, לבדוק את רשימת ההמלצות המופיעה בלשונית "חוות דעת אורחים" עם שלל המלצות אשר העניקו לצימרים אלה אורחים מרוצים, לצפות בגלריית תמונות המפורטת ולעבור על המפרט הטכני הרשום בדף הכרטיס. לרשות האורחים – מערכת חיפוש וסינון משוכללת אשר מסייעת לגולשים להתאים את הצימר לצרכיהם הייחודיים. בנוסף, ניתן להתקשר למרכז יעוץ של האתר, כדי לקבל מידע נוסף על צימרים ותיקים באתר ולברר את פרטי האירוח. המארחים של צימרים ותיקים באתר רכשו ניסיון רב בניהול הצימר ויצירת חווית האירוח האופטימאלית במהלך השנים ומספקים לאורחים תנאיי חופשה איכותיים ביותר.

מארחי צימרים ותיקים באתר דואגים לשמירה על המוניטין המצוין אשר זכו בו במהלך תקופת הפרסום באתר בורדו ועושים את מיטב יכולתם כדי לחזק ולהעצים את שמו הטוב של הצימר. הניסיון הרב, הנדיבות, היחס הרגיש והאיכות – אלה הן התכונות אשר מאפיינות את שלל צימרים ותיקים באתר בורדו. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 29 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי