לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים פנויים בסוכות

 

צימרים פנויים בסוכות

חג סוכות נחשב כתקופת הטיולים והחופשות, המאחדת את כל המגזרים בישראל – זוגות ומשפחות, צעירים ומבוגרים, דתיים וחילונים כאחד. מזג האוויר הנעים, חופשת בית ספר וחופש מהעבודה מהווים לרבים מאיתנו הזדמנות לצאת למרחבים הטבעיים של ארצנו וליהנות לבד, בזוג, עם חברים או עם כל המשפחה מבילוי מהנה וחווייתי, המשלב מראה מלבלב של הטבע הפורח, תענוגות של החופשה המפנקת ואווירה שלווה ומרגיעה, המאפיינים את מתחמי אירוח היוקרתיים. מצד שני, כשאתם מחליטים לצאת לטיול בסוכות – גם אחרים עושים כך. לכן, המחיר הכבד אשר משלמים הטיילים שיוצאים לחופשה בסוכות הוא עומס, פקקים, רעש וצפיפות. גם מקומות אירוח מתמלאים בקצב מסחרר ואם לא הספקתם להתארגן בזמן, מציאת צימר, מלון בוטיק או ווילת נופש בצפון, דרום או מרכז הארץ בתאריכי סוכות תהיה עבורכם משימה מורכבת במיוחד.

ובכן, רוב הנופשים אשר מתכננים את חופשתם מראש, מזמינים צימר לסוכות מספר חודשים מראש וככל שהחג מתקרב, כך אוזלים הצימרים הפנויים ומצטמצם הסיכוי שלכם למצוא מתחם אירוח יוקרתי לחג. לכן, ההמלצה הכללית היא – לדאוג לבחירת הצימר בזמן. ואומנם, אם התמהמהתם, הייתם עסוקים או שיניתם תכניות ברגע אחרון – זה עדיין לא אבוד. על דפי האתר תמצאו מספר צימרים פנויים בסוכות, אשר מסיבות אלה ואחרות עדיין מציעים סוויטות ויחידות אירוח לתאריכי החג. לרוב, מדובר במתחמים גדולים עם מספר רב של יחידות. חשוב לציין שבמקרים אלה תוכלו להזמין לרוב יחידות בודדות ולא מתחם שלם. מה מאפיין צימרים האטרקטיביים במיוחד לסוכות? ובכן, רוב הצימרים, המתאימים ביותר לחופש בחג מציעים תנאים אופטימאליים לאירוח ילדים.

מדובר במתחמים בטיחותיים, גדולים במיוחד, בעלי שטח חוץ מרווח ונוח ומגוון אטרקציות אשר יעסיקו את הילדים. בנוסף, כאשר מדובר בחופשת החג, כדאי לחפש צימרים אשר מציעים אפשרות להכנת ארוחות משותפות ומתחם אירוח משותף. לרוב, מדובר במתחם הממוקם בחלל פנים או פרגולת אירוח ובו שולחן סעודה, פינות ישיבה, מטבח מקצועי ומאובזר ופינת בר-בי-קיו. אם לחופשה שלכם בסוכות מטרה רומנטית ומדובר רק בזוג אחד בודד, תוכלו לבחור צימר בקלות רבה. רוב הצימרים שנאשרים פנויים בסוכות הם מתחמים רומנטיים וזאת בשל האופי המשפחתי של החג. במקרים אלה, כדאי לברר עם בעלת הצימר שלא יארחו במתחם בו זמנים משפחות וזוגות ושהצימר מציע פרטיות מלאה.

 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 70 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות