לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה וספא

 

צימרים עם בריכה וספא

ג'קוזי ספא, אחד ממתקנים הפופולאריים ביותר בצימרים יוקרתיים הפך לאטרקציה עיקרית בקרב חובבי חופשות יוקרה. וזאת מכוון שישיבה בג'קוזי משלת שלל הנאות לגוף ולנפש וסגולות רפואיות. הישיבה במים חמים עם זרמים חזקים לעיסוי מרגיעה את הגוף, משחררת את השרירים, גורמת להתרוממות הרוח ותחושה נעימה. ג'קוזי ספא מתאים באותה מידה למספר זוגות חברים אשר רואים ברחצה בג'קוזי ספא דרך נפלאה לבלות יחד עם כוס יין, מוזיקה ושיחה נעימה ולזוג רומנטי המתייחס לרחצה בג'קוזי כי בילוי זוגי רומנטי, היוצר אנרגיה של אינטימיות וחושניות. לרוב, ממוקם ג'קוזי ספא במתחם החוץ באוויר פתוח, מול נוף טבעי. השילוב בין הנאות הטבע והריפוי שמעניק טיפול בג'קוזי ספא מהווה אפשרות מושלמת לחוויה של ריפוי וההרגעה. המרכיב הנוסף של החוויה המרפאה הוא כמובן, בריכת שחיה.
לרוב, צימרים מודרניים משלבים בריכה וג'קוזי ספא באותו מתחם. שני המתקנים ממוקמים בשטח המרכזי של הצימר בקרבה אחד לשני או בתוך מבנה סגור של מתחם הספא שבו בנוסף לבריכה וג'קוזי ספא מוצבים גם מתקן סאונה יבשה וחדרי הטיפול. צימרים עם בריכה וספא מדגישים את האפקט המרפא של החופשה וממקדים את המסר והקונספט של האירוח בחוויית בריאות לגוף ולנפש. השילוב בין זרמי העיסוי החמים של ג'קוזי ספא ובין המים הצוננים של הבריכה גורמים לגוף האדם תחושה מיוחדת של עונג ושחרור המשולב ברגשות של מרץ, חוזק ומצב רוח מרומם. בתקופה המודרנית, כאשר טכנולוגיה מתפתחת ומשתנה בקצב מסחרר, מוצעים בשוק שלל מתקני ג'קוזי ספא משוכללים ומפנקים במיוחד. צימרים יוקרתיים מאמצים בשמחה את החידושים ומשדרגים את המתחמים עם מתקנים מודרניים חדישים יותר.
בצימרים גדולים ניתן למצוא מתקני ג'קוזי ספא ענקיים המתאימים ל-8 מתרחצים בו זמנית, המאובזרים בתאורה פנימית, ג'טים חזקים במיוחד, משענות ראש, רמקולים פנימיים ואף מסכי טלוויזיה נשלפים. גם בריכות שחיה, המוצעות בצימרים עם בריכה וספא, עברו שדרוג משמעותי בשנים אחרונות. היום ניתן למצוא בריכות ספא גדולות, הבאות לרוב כסט עם ג'קוזי ספא, בריכות בנויות מפסיפס עם מפלי מים ותעלות גלישה, אשר משתלבות באופן מושלם עם רחצה בג'קוזי ספא. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 34 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי