לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה אישית

 

צימרים עם בריכה אישית

אם בעבר, מושא התשוקה של רוב חובבי הצימרים הישראליים היה פינוק בבריכת שחיה, הממוקמת במתחם החוץ המשותף, הרי שהיום הפכה הבריכה למראה שגרתי ברוב הצימרים, גם הזולים שביניהם. לעומת זאת, בריכה אישית, השייכת באופן בלעדי לזוג המתארח, היא עדיין תופעה נדירה מדי. ואומנם, יותר ויותר אורחים בצימרים יוקרתיים מחפשים את האטרקציה, אשר הפכה למבוקשת ביותר, במיוחד בקרב זוגות רומנטיים וציבור הדתי. מה מושך כל כך נופשים רבים אל צימרים עם בריכה אישית? ובכן, בצימר עם בריכה אישית ישנם מספר איכויות מפתות ואטרקטיביות, אותן לא ניתן למצוא בצימרים אחרים. כאשר הבריכה שייכת רק לכם – אפשר להרגיש בנוח.
שחיה בעירום, הקרבה האינטימית, השתוללות במים ותחושה של דיסקרטיות מלאה – כל אלה יוצרים בצימרים עם בריכה אישית אווירה מיוחדת, הגורמת לזוג להעצים את האהבה הרומנטית, ליצור חיבור ייחודי ולהתמסר אחד אל השני. אורחי הצימרים עם בריכה פרטית נהנים משקט ושלווה במתחם, ללא הפרעה של קולות הילדים והמתרחצים מהצימרים השכנים. בריכת שחיה אישית מתאימה במיוחד לזוגות אשר לא מעוניינים להיחשף בפני זרים בבגדי הים, בשל סיבות אסתטיות, רפואיות או פסיכולוגיות, וכמובן, בגלל שיקולי הדת. לכן, רוב הזוגות הדתיים מחפשים את הפרטיות של הבריכה האישית. גם כאשר מדובר במשפחות, בריכה אישית הופכת לחשובה ונדרשת יותר. בצימרים עם בריכה פרטית, המתחם של הבריכה ממוקם בצמוד לסוויטת אירוח ולכן הגישה אל הבריכה מהירה ביותר. אין צורך להסתובב במתחם כולו ולחלוק את הבריכה עם אורחים נוספים. בריכה אישית מוצעת לרוב במתחמי אירוח אינטימיים בעלי מספר יחידות מצומצם. לעיתים, המתחם מציע צימרים מסוגים שונים, כאשר לכמה יחידות ישנה בריכה אישית ואחרות חולקות בריכה נוספת וגדולה, הממוקמת במרכז המתחם המשותף.
בצימרים יוקרתיים מודרניים משקיעים מיטב המאמץ כדי להפוך בריכה אישית לאיכותית ומשוכללת, בדומה לבריכה המשותפת. עברו ימים, כאשר מספיק היה להציב בריכת אינטקס קטנה כדי למשוך קהל לצימר. היום גם בריכה אישית מאופיינת בעיצוב מרהיב ושלל אטרקציות נוספות – מפלים, זרמים ותעלות גלישה. בנוסף, בריכה אישית, אשר ממוקמת בחצר פרטית של הסוויטה תהיה מוקפת בצמחיה ירוקה, עצים גבוהים, שטחי גינון ומדשאות. המיקום של הבריכה האישית נבחר משיקולים רבים, כאשר הפרטיות והנוף – הם החשובים שביניהם. לרוב מציבים בריכת שחיה על פודיום דק במקום מבודד ונגיש, כך שמצד אחד היא צופה אל נוף פסטורלי ומבודד ומצד שני, מוגנת לחלוטין ממבטי הסקרנים. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 36 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי