לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים בגליל העליון עם בריכה מחוממת

 

צימרים בגליל העליון עם בריכה מחוממת

כשהחורף מגיע, מתכסה אזור הגליל העליון במעטפת צחורה של השלג העבה. מזג האוויר הצונן דומה כאן לזה שבאירופה ודורש מאורחי הצימרים בגליל העליון להתארגן בהתאם: מעיל פוך, כובע צמר וככפות – אלה הם פרטי ציוד החיוניים לביקור חורפי באזור. וגם כאשר השלג בנמצא – קר פה. רוחות חזקים מורידים את הטמפרטורות והמבקרים מתמסרים לחמימות של קמין עצים אשר מזמין אותם להתכרבל יחד בקרבת האש כדי לחוות את האווירה האקזוטית, האינטימית והמחבקת. ואומנם, גם בחורף הקר, יוצאים האורחים של הצימרים היוקרתיים בגליל העליון אל מתחם החוץ כדי להתפנק בבריכת שחיה.

זה אפשרי כמובן רק בצימרים אשר מפעילים חימום בבריכה ומאבזרים אותה בקירוי המגן בפני הגשם והקור. הטרנד הלוהט של בריכת שחיה מחוממות בצימרים בגליל העליון מאפשר למשפחות רבות, זוגות וקבוצות חברים ליהנות מהפינוק החם, הממריץ והמרפא של שחיה בבריכה גם בעונות הקרות. בנוסף, בריכות אלה נשארות מחוממות גם בתקופות המעבר, כאשר הטמפרטורות עולות, אך עדיין נשאר קר מדי כדי להיכנס לבריכה הקרה. כל זה נכון במיוחד בשעות הערב, כאשר הבריכה הופכת לבילוי רומנטי ולוהט.

צימרים בגליל העליון עם בריכה מחוממת אהובים במיוחד על ידי משפחות עם ילדים. כאן יוכלו האורחים הקטנים להשתעשע בבריכת שחיה גם בחורף הקר, ללא חשש להצטננות ושפעת. לרוב, בריכות שחיה בצימרים יוקרתיים מאובזרות בקירוי זמני או קבוע, המגן על המתרחצים מגשם והרוחות. בין שלל בריכות שחיה מחוממות, אותן ניתן לראות בצימרים בגליל העליון בולטות בריכות זרמים, או בריכות ספא, המשלבות איכויות של בריכות שחיה עם ג'קוזי ספא. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 43 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי