לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים מבודדים עם בריכה

 

צימרים מבודדים עם בריכה

החלטתם לצאת לחופשה בצימר. לפניכם – שפע הצעות, אפשרויות ומגוון סגנונות אירוח. התמונות המרהיבות, המפרט הטכני, ההמלצות של האורחים – כל אלה מפתים אתכם להגיע לכל אחד ממאות הצימרים המפורסמים באתר. ואומנם, צריך לבחור רק צימר אחד. כיצד נעשית ההחלטה? ובכן, בסופו של דבר, טעם אישי שלכם קובע. סביר להניח שתבחרו בצימר אשר נראה לכם הכי יפה בתמונות. השיקול הנוסף, ואולי החשוב לא פחות הוא ההתאמה של מתחם האירוח למטרות החופשה. צימרים מבודדים עם בריכה עשויים להתאים לכם אם אתם מחפשים חופשה קיצית מפנקת בתנאיי פרטיות מלאים.

הצורך בבריכת שחיה במתחם מובן ואף הכרחי כאשר מדובר בנופש קיצי לוהט – הבילוי בבריכה הצוננת יעניק לכם חוויה של פינוק והנאה, יזרים אנרגיות ומרץ, ירומם את מצב הרוח ויצור שפע של רגעיי השמחה. היום בריכת שחיה הפכה לפריט מבוקש ביותר ברוב הצימרים מסוגים שונים. אבל, למה לבחור דווקא בצימר מבודד? מה מאפיין צימר כזה ומה מאפיין אותו? ובכם, צימר מבודד הוא מתחם אירוח בעל אפיונים רבים. מדובר בצימר אשר ממוקם באזור טבעי, לרוב בתוך חורש טבעי, על פסגת ההר, בצמוד לחוף הים או לכנרת, על גבול שמורת הטבע או פרק טבע, בצמוד למטעים, שדות או שטחים חקלאיים, בתוך בוסתן או פרדס הדרים. המיקום המבודד של הצימר מבטיח פרטיות מלאה, שלווה עמוקה ותחושה של אי בודד, המנותק מהעולם כולו. בנוסף, המתחם עצמו יהיה מתוכם ומגודר ולא חשוף לעיניי תושבי הישוב או סקרנים. לרוב, כאשר מדברים על צימר מבודד, מתכוונים ליחידת אירוח הממוקמת בנפרד ליחידות אחרות, במתחם פרטי משלה, עם שטח חוץ הפונה לנוף טבעי ולא למתחם המשותף.

לעיתים צימר מבודד מהווה סוויטה יחידה במתחם או סוויטה פרטית הממוקמת אומנם במתחם עם מספר של יחידות נוספות אך בתנאיי הפרדה מלאים. צימרים מבודדים עם בריכה מתאימים לזוג אוהבים המחפש חופשה פרטית דיסקרטית, בתנאיי הפרדה מלאים עם פינוק של בריכה פרטית הממוקמת במתחם של היחידה או למשפחה מצומצמת המבקשת לשכור מתחם באופן מלא כדי ליצור תנאים מושלמים לתחושה של איחוד, גיבוש וקרבה.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 36 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי