לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים עם נוף לכנרת

 

צימרים יוקרתיים עם נוף לכנרת

רוב הישראלים רוכשים אהבה מיוחדים לכנרת. הספרות, ההיסטוריה, האומנות והתרבות הישראלית מלאות בהשראת הכנרת, ספוגות באזכורים של יופייה הייחודי. ובכן, כנרת - האגם היחיד בישראל, מהווה סמל ליופי, פוריות וחיים עצמם. לא פלא ששלל תיירים ישראלים פוקדים את חופי הכנרת כל ימות השנה. המראה המרהיב של הכנרת משמעותי גם לתיירים רבים, מסיבות דתיות או אסתטיות. לתיירים מקומיים ומחוץ לארץ, לאלה שרואים בכנרת מרכז בילוי תוסס ולאלה הבאים לכאן בשביל הטבע – מוצעים בסמוך לכנרת מגוון מתחמי אירוח בסוגים וסגנונות שונים. רוב האורחים אשר מחפשים צימרים בקרבת הכנרת, מבקשים מתחמים המקפים אל עבר נופי הימה. 

אומנם, צימרים הצופים לכנרת ניתן למצוא גם בישובים הרריים בגליל עליון ומערבי. הנסיעה אל חוף הכנרת יכולה לקחת מכם בין 20  ל40 דקות, אך מראה המהפנט של הימה נצפה מכאן כמו בכף היד. לרוב ממוקמים צימרים יוקרתיים עם נוף לכנרת גבוה על פסגת ההר, על מצוק או בקו הראשון אל החוף. המבט הישר אל הכנרת נשקף מהמרפסות נוף ומחצרות הפתוחים של הצימר, או מנקודות תצפית של מתחם החוץ המשותף. ישנם צימרים אשר מספקים נוף פנוראמי, פתוח ורוחב אל הימה, ואחרים צופים אל הצפון כולו, האוספים אל האופק מראה רחב מהכנרת והרי הגליל ועד לחופים הצפוניים של הים. הצימרים אשר מתייחסים לנוף הכנרת הנשקף מכל עבר כאטרקציה מרכזית של המתחם, מספקים שלל פינות תצפית מרהיבות, המאובזרות בטלסקופ וספסלי ישיבה מוצלים. הצפייה אל נוף הכנרת הופכת כאן לחוויה של יופי, אסתטיקה ורומנטיקה ומעניקה לאורחים רגעיי חסד עוצמתיים, מלאים בשקט נפשי ואושר.

בצימרים יוקרתיים רבים ניתן לצפות בכנרת מהג'קוזי או בריכת שחיה, הניצבים בזווית פתוחה אל הנוף. במקרים אלה, האורחים מרוויחים מכל העולמות – הנאה אסתטית מהנוף מתמזגת כאן בחוויה של פינוק ועונג גופני. גם מבנה הצימר ממוקם לרוב בזווית המאפשרת צפייה בנוף. על כך, מצויד מבנה הסוויטה בקיר חלונות רחב, המזרים אל תוך הסוויטה מראות הכנרת הציוריים.  צימרים יוקרתיים עם נוף לכנרת מבוקשים במיוחד על ידי זוגות רומנטיים המחפשים ליצור את חופשתם באווירה של קסם וחלום.   

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 17 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי