לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים בגליל העליון עם נוף

 

צימרים בגליל העליון עם נוף

יער טבעי עמוק, נופים הרריים עד לאופק הרחוק, מטעים מוריקים וכרמי ענבים – אלה הם מראות הטבע המרהיבים שתראו ממרפסת פרטית של הצימר שלכם בגליל העליון. גליל עליון נחשב כאחד האזורים היפים ביותר בארץ וזאת בזכות הטבע הפראי, הקדמוני והאותנטי והנופים הפנוראמיים ממבט הציפור. אזור גליל העליון מוכר לרבים בשמו הפואטי חבל היין וזאת בזכות כרמי ענבים הרבים הפזורים כאן לצידי הכביש. כרמים אלה מתהדרים במראה ירוק עד מרהיב ושובה עין המשתלב עם שמיים הגבוהים באופק הרחוק. עוד לא הגענו לצימר. אנחנו בדרך.

אבל הנוף המוריק הצופה בנו מצידי הכביש, כבר מכניס אותנו לאווירה. קסום פה. ירוק כאן בעיניים. גבוה ורחב. קשה לא להתמסר לתחושה של חופש, שמחה ויופי השוררת מסביב. ואומנם, כל זה הוא רק התחלה. חכו שתגיעו לצימר. צימרים בגליל העליון עם נוף הם ספינת הדגל של ענף אירוח יוקרה בצפון. לא משנה באיזה ישוב אתם מתארחים – דלתון, כרם בן זמרה, אמירים או עמוקה – הנופים היפים בארץ מקיפים אתכם מכל עבר. כאשר הצימר ממוקם בנקודת תצפית לנוף, האורחים חוגגים. חלל הסוויטה עצמו מארח את המראות הירוקות דרך חלונות ענק המקיפים את הצימר. אבל כאשר יוצאים למרפסת – ההצגה האמתית מתחילה. זריחה, שקיעה, אור היום – לכל שעה כאן תמונה אחרת, יפה אחת מהשנייה.

החגיגה הירוקה ממשיכה גם מפינת הישיבה בחצר הפרטית, משם תשקיפו אל הנוף הירוק ללא הפרעה, במבט ישר במעוף הציפור. ואם ממוקמת בצימר שלכם בריכה – זכיתם בגדול. הבריכות בצימרים עם נוף בגליל עליון ניצבות על קו הנוף וצופות בעין מפריע אל עבר המרחבים המוריקים. אם אתם מתארחים בראש פינה או באחד הישובים הסמוכים, תמונת הנוף מקבלים אפיונים חדשים. הגובה מתחלף לרוחב, ההרים הופכים לשדאות ובמקום לצפות אל העולם ממבט הציפור, אתם מחוברים חזק לאדמה וניצבים קרוב וקרוב אל מראות הטבע. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 32 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי