לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילה עם בריכה מחוממת מחירים

 

וילה עם בריכה מחוממת מחירים

מה המחירים של וילה עם בריכה מחוממת? ובכן, המחיר של וילה תלוי בשלל קריטריונים. ראשית כל, חשוב להתייחס לגודל הווילה ולמספר חדרי שינה. ככל שהשטח של מתחם הווילה גדול ויותר ומספר סוויטות שינה רב יותר, כך מחירים עבורה לילה בווילה יהיו גבוהים יותר. ואומנם, קיימים פרמטרים נוספים, אשר משפיעים על מחירים של הווילה.

אחד מהם הוא האיכות והמגוון של המפרט הטכני. כאשר מדובר בנופש בווילה – לציוד המוצע כאן לאורחים חשיבות עליונה. אורחי הווילה מצפים לשלל מתקני בידור ומפנאי, אשר יעניקו לחופשה פן חווייתי, מרתק ומשמח. בין שלל פרטי האבזור, אותם ניתן למצוא בווילות יוקרתיות מודרניות, חשיבות עיקרית לבריכת שחיה, במיוחד בעונות החורף. בריכת שחיה מחוממת מוסיפה ערך רב לחופשה ועל כך היא מתומחרת בהתאם. וילות קטנות, בעלות שניים - שלושה חדרי שינה המכילות בריכת שחיה עם חימום וקירוי לעונת החורף, מתומחרות יקר יותר מאלה עם עיצוב ומפרט זהה אשר לא מאובזרות בבריכה או בבריכת שחיה מחוממת. ההבדלים במחירים יכולים להיות משמעותיים ביותר ולהגיע לאלפי שקלים.

לרוב, ניתן למצוא ווילות קטנות עם בריכת שחיה מחוממת במחירים מסביב 2500 – 3000 ₪, וילות גדולות יותר או יוקרתיות יותר עם בריכת שחיה מחוממת, יעלו לכם בסביבות 4000 – 5000 ₪ ללילה ווילות ענק עם שש – שמונה סוויטות שינה עשויות להגיע למחירים של עד 8000 ₪ ללילה.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 21 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי