לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות עד 3000 ₪

 

וילות עד 3000 ₪

וילות עד 3000 ₪ ללילה מהוות פתרון נוח ונגיש לחופשה משפחתית משתלמת במיוחד. כאשר תכנון החופשה עשוי בחכמה ומבוסס על שיקולים רציונאליים, מומלץ לבחור וילה אשר מציע איכויות רבים, אך חוסכת מהאורחים הוצאות מיותרות. וילות עד 3000 ₪ מיועדות לרוב לקבוצת נופשים אינטימית ולא גדולה במיוחד ומכילות מספר מצומצם של חדרי שינה, עד ארבעה חדרי שינה לכל היתר. לכן, מתאימות ווילות עד 3000 ₪ לקבוצה קטנה או משפחה עם עד שמונה מבוגרים. 

חשוב להבין, שהמחיר הנוח יחסית עבור הווילה לא בא בהכרח על חשבון האיכות או האבזור. ייתכן, כי המחיר הנמוך נובע מגודלו היחסית הקטן של המתחם.  בווילות אלה ימצאו האורחים רוב האטרקציות המתאימות לחופשה איכותית של בני המשפחה, כולל ילדים. בוילות עד 3000 ₪ יושם דגש לרוב על נוחות מירבית ופונקציונאליות של המתחם. 

וילות עד 3000 ₪ יכולות להווה תחליף מצוין לצימר מסורתי. כאשר מדובר ביותר משני זוגות נופשים, התשלום עבור הווילה ישתלם לכל הצדדים הרבה יותר מהזמנת צימרים באותה רמה. את התקציב אשר נחסך על ידי אירוח בווילה משתלמת, אפשר לנצל בהפקת סעודה חגיגית במיוחד או בילוי במסעדה. וילות עד 3000 ₪ מציעות מתחם פנים עם סלון משותף, מטבח מאובזר לבישול מלא ומס' חדרי שינה פרטיים. במתחם החוץ של ווילות אלה ניתן למצוא פינות ישיבה, שולחן סעודה, ג'קוזי ספא ובריכת שחיה. לרוב, מאובזרות וילות עד 3000 ₪ גם במתקנים מיוחדים לילדים. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 3 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי